• BannerImage
  Začátek:

  20.10.2020 17:30

  Pravidelná odpolední třída pod vedením instruktora Martina Dibelky.

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

  Přihlaste se do našeho kurzu Krav Maga, kde získáte zásadní informace a dovednosti týkající se osobní bezpečnosti a navíc zapracujete na své fyzické kondici. Naučíme vás, jak rozpoznávat potenciálně problematické situace, jak se jim vyhýbat i jak je řešit, když už není cesty zpátky a musíte bojovat. Náplň kurzu vychází z nejnovějších vědeckých poznatků z psychologie, neurovědy a dalších souvisejících oborů.

  Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

  Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů. Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti.

  První trénink bude seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, řekneme si informace o tréninkovém plánu a systému výuky a zbude samozřejmě i místo na dotazy a volnou diskuzi. Součástí lekce bude ale i praktický trénink, nezapomeňte si tedy vzít věci na cvičení již na první hodinu.
   

  Přihlašování

  Přihlašování probíhá přes formulář níže. Po registraci Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde potvrzení a shrnutí platebních instrukcí. První lekce je zdarma.
   

  Co potřebuji

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, oblečení na trénink, po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzor a chránič zubů. Veškeré vybavení je možné získat u instruktora, případně na našem eshopu.

  V případě zavedení opatření, kdy nebude možné cvičit se členské poplatky přesouvají na dobu, kdy se opět otevře.

  Kdy - a kde?

  20.10.2020 17:30
  Každé úterý v čase 17:30 - 18:30 a čtvrtek v čase 18:00 - 19:00  Cena


  Cena za jeden měsíc: 1200,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 5000,00 Kč
  Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

  Instruktor

  Telefon:
  E-mail:

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  %

  Mapa akce