• Chci začít

  poznejte krav maga

  Systém Krav Maga byl vyvinut a přizpůsoben tak, aby jej mohl trénovat každý nezávisle na věku, pohlaví nebo jakýchkoli fyzických predispozicích. Je vhodný pro muže, ženy, děti i seniory, stačí jen chuť učit se něco nového.

  Pokud jste se s Krav Maga ještě v životě nesetkali, doporučujeme navštívit jeden z našich úvodních seminářů, tzv. Úvod do Krav Maga  ◄, kde si uděláte jasnou představu o tom, co vlastně Krav Maga je, dozvíte se, jak tréninky probíhají, naučíte se to nejzákladnější pro ochranu sebe a svých blízkých a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jestli je Krav Maga pro vás tou správnou volbou. 

  Pro naše fanoušky a studenty každý rok připravujeme mnoho workshopů, seminářů a zajímavých tematických víkendových kurzů,  ktzeré vycházíje  z reálných sitací, každý si prostě najde u nás to svoje - Active shooter, Kurzy přežití pro ženy i muže, Combat weekendy, v létě pořádáme Summer Campy, pobyty s Krav Magou u moře pro děti i seniory a jiné a jiné akce, které jsou vždy tematické. Sezanm těchto  seminářů a workshopů naleznete v  kalendáři akcí .

  chcete začít trénovat pravidelně?

  Pak Vám gratulujete k Vašemu rozhodnotí a naskočte rovnou do pravidelných kurzů pro začátečníky!

   

  Kurzy pro dospělé

  Nové kurzy pro dospělé na školní rok 2023/2024, jsou již vyhlášeny.

  Seznam kurzů pro dospělé >>>
   

  Kurzy pro děti

  Přihlašování na školní rok 2024/2025  je již spuštěno. 

  Seznam kurzů pro děti >>>

   

  Chci se naučit pořádně bránit, ale nemohu docházet pravidelně

  Pokud by vám ani nepravidelné tréninky nevyhovovaly, pak se neváhejte přihlásit na některý z našich Kurzů přežití pro ženy či pro muže. Jedná se o víkendové intenzivní kurzy sebeobrany, které vás připraví na nejčastější problémy, se kterými se můžete setkat. Naučíte se, jak konfliktům předcházet, jak deeskalovat napětí a, pokud už dojde k samotnému konfliktu nebo napadení, jak se ubránit a dostat se do bezpečí. Termíny kurzů najdete opět v kalendáři akcí.

  Našim klientům se snažíme vycházet maximálně vstříc, potřebujete-li tedy např. upravit docházku podle směn v práci nebo dáváte přednost individuálním lekcím, neváhejte nás kontaktovat na info@krav-maga.cz.
   

  Jak si vybrat instruktora / instruktorku

  Jestliže pro vás není místo tréninků až tak zásadní a máte možnost volby mezi lokalitami, neváhejte si projít, kdo v dané lokalitě učí, a přidejte se k tomu nejlepšímu instruktorovi nebo instruktorce, jejich přehled najdete ZDE.

   

  Na co se zaměřit

  1) Certifikace

  Chci někoho, kdo se zajímá o specifika ženské sebeobrany nebo třeba někoho, kdo se zajímá více o bojové dovednosti?
   

  2) Účast na instruktorském vzdělávání

  Vyšší účast = větší zájem na dalším fyzickém i psychickém rozvoji instruktora/instruktorky, učení se nejnovějších technik Krav Maga atd.
   

  3) Další vzdělávání

  Zajímá se dotyčný/á o správnou výživu, baví ho/ji silové tréninky aj.?

  Nezapomínejte, že každému je sympatické něco trošku jiného, proto je ideální volit na základě vlastních preferencí. Výše uvedené statistiky vám pouze napoví, kdo by pro vás mohl být ideální.