• Děti

  Přihlášení do kurzu

   

  Pokud hledáte kurzy v určité lokalitě, neváhejte si vybrat pomocí interaktivní mapy níže. Projděte si přehled všech ► ► ►  kurzů pro děti

   

  Akce pro děti 


  Krav Junior není jen o tréninku sebeobranných technik a zvyšování úrovně bezpečnosti dětí, ale také o zábavě a rozšiřování obzorů - s námi se zkrátka děti vyřádí! Pořádáme pro ně spoustu zábavných a zároveň poučných akcí, ať už krátkodobých nebo dlouhodobých. Projděte si seznam akcí Krav Junior a neváhejte své děti přihlásit už dnes!

   

  ROK 2023 - 2024


  Letní tabor Vikingové - 1. turnus (10. - 17. 8. 2024)
  Letní tabor Vikingové - 2. turnus (17. - 24. 8. 2024)
  Letní tabor Vikingové - 1. a 2. turnus (10. - 24. 8. 2024)


  Příměstské tábory přehled turnusů ZDE

  Dovolená v Chorvatsku pro rodiče s dětmi

  O programu Krav Junior

  Krav Maga pomáhá naučit se bránit všem bez ohledu na věk a fyzickou kondici. Nedílnou součástí naší práce je trénink dětí a mladistvých, pro které je Krav Maga velice užitečným nástrojem ke zvýšení bezpečnosti. Program Krav Junior je přizpůsoben potřebám dětí a juniorů, aby byl zábavný a zároveň přínosný jak pro malé děti, tak pro dospívající. V současnosti trénujeme v téměř 50 městech po celé České republice a naše kurzy navštěvuje přes 1 000 malých studentů, které učíme, jak zvládat krizové situace, vypořádat se s problémy mezi vrstevníky i dospělými, zlepšit svou koncetraci, fyzickou zdatnost a mnoho dalšího. Kromě kurzů pro děti nabízíme i semináře a workhopy pro rodiče, pedagogy a další skupiny, které s dětmi aktivně pracují - pro více informací využijte kontaktní formulář níže.

  Co tréninky dětem přinesou?

  • Přípravu na krizové situace, zejména na jejich včasné rozpoznání a prevenci.

  • Dovednost řešit problémy se svými vrstevníky (např. problém šikany), ale i vážnější typy ohrožení ze strany dospělých.

  • Zvýšení fyzické zdatnosti, ohebnosti, akci a zábavu.

  • Zvednutí sebevědomí v návaznosti na viditelné úspěchy a pokroky během každého tréninku.

  • Zvládání emoce, zlepšení koncentrace, komunikačních dovedností a v neposlední řadě trénink sebekázně.

  Jak tréninky probíhají?

  Tréninky jsou skupinové, s individuálním přístupem. Vedou je zkušení lektoři školení na práci s dětmi a juniory. Děti se pohybují v bezpečném prostředí, kde se zábavnou a hravou formou učí, jak se ochránit v rizikových situacích. 
  U nejmladších dětí je náplní tréninku řada her, které pomáhají s koordinací, rozvíjí motoriku, celkovou pohyblivost a zvyšují fyzickou zdatnost. Pokyny a principy, jež pomáhají při řešení nebezpečných situací, jsou do programu citlivě a nenásilně zakomponovány. S vzrůstajícím věkem se hraje méně her a více se procvičují sebeobranné techniky.
  Starší děti a teenageři se již učí složitější techniky. Čím vyšší věková kategorie, tím více se tréninky přibližují tréninkům pro dospělé.

  Jak se přihlásit?

  Projděte si přehled všech kurzů pro děti nebo, pokud hledáte kurzy v určité lokalitě, neváhejte si vybrat pomocí interaktivní mapy níže.

  Kluby pro Děti ve vašem okolí

  Kontakt

  Michal Friedrich
  • Michal Friedrich
  • Manažer dětské sekce ČKMA
  • Telefonní číslo: +420 777 017 688
  • E-mail: michal@krav-maga.cz

  Kontaktní formulář