• Ozbrojené složky

  Popis

   

  Moderní ozbrojené složky potřebují prostředky, kterými by vzdělávaly své příslušníky a členy jak běžných tak i speciálních jednotek v záležitostech, jako taktika obrany, sebeobrana, boj zblízka, střelba a boj v uzavřeném prostoru v situacích, kdy není možné, z jakéhokoliv důvodu, použít střelnou zbraň.

  Cílem je co nejlépe mentálně, technicky, takticky a fyzicky vzdělat a proškolit příslušníky tak, aby se z nich stali pohotoví a úspěšní bojovníci, případně vyškolit vysoce profesionální instruktory schopné dále vyučovat Krav Magu v různých ozbrojených jednotkách.
   
  Krav Maga pro ozbrojené síly
  Tím, že vyučujeme v Izraeli a po celém světě, kombinujeme a analyzujeme shromážděné informace. Snažíme se zohledňovat různorodé problémy, nebezpečí a rizika, která podstupují příslušníci ozbrojených sil v odlišných podmínkách. Proto můžeme našim klientům nabídnout širokou škálu našich schopností a zkušeností. Většina našich kurzů pro příslušníky ozbrojených sil a jejich instruktory je šitá na míru, tedy plně reflektující potřeby jednotlivých jednotek, které kurzy absolvují.
   
  Kurzy jsou určeny především pro všechny jednotky policie, ozbrojené složky a bezpečnostní agentury, vojenské síly a jiný personál. Hlavní důraz klademe na to, aby se z účastníka kurzu stala samostatně jednající osoba, která má dobré sebeovládání a sama se s použitím efektivních technik a taktik rozhoduje správně i pod tlakem.

  Instruktorské kurzy
  Cvičební metodika je vyvinuta a uzpůsobena pro různé druhy sektorů: Armáda, Ozbrojené síly, Osobní ochrana, Speciální jednotky. Kurzy pro instruktory jsou vždy připravovány na míru dle požadavků zadavatele.
   
  Rozvoj a řízení výcvikového programu
  Nabízíme proškolení Vašich vlastních instruktorů, tvorbu specifického výcvikového programu a  učebního plánu, zpětnou vazbu a také systém kvalitního řízení personálu a celého výcviku.

  Pro podrobné informace nás neváhejte kontaktovat.

  TOP Akce pro ozbrojené složky

  Kluby pro ozbrojené složky ve vašem okolí

  Kontakt

  Jakub Otipka
  • Jakub Otipka
  • Hlavní instruktor
  • Telefonní číslo: 728086974
  • E-mail: info@krav-maga.cz

  Kontaktní formulář