• Firmy a spolky

  Popis

   

  Česká Krav Maga Asociace je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízíme kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor.

  Mimo těchto aktivit také realizujeme řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel.
   

  Firmy

   
  Pro firmy a korporace nabízíme školení v oblasti managementu osobní bezpečnosti a analýzy rizik. Dále pro společnosti organizujeme teambuildingy různé délky a rozsahu na klíč a pravidelné tréninky pro zaměstnance kombinující zdravý pohyb a sebeobranu.

  Za dobu našeho působení jsme navázali úspěšnou spolupráci s desítkami firem, namátkou např. Česká spořitelna, ExxonMobil, Redbull, ČSOB, Olympus a další.

  V případě zájmu nás neváhejte níže kontaktovat pro podrobnou nabídku.

   

  Neziskové organizace


  Prvořadým cílem ve všech našich činnostech je zvýšení úrovně bezpečnosti našich klientů. Některé skupiny obyvatel jsou však ohroženější než jiné, proto jsme vytvořili specifické neziskové projekty zaměřené na konkrétní skupiny obyvatel:

  Nenechte si ubližovat, který má za cíl pomáhat ženám v rizikovém prostředí formou prevence, osvětové činnosti, tvorbou bezpečnostních plánů a praktického školení.

  Bezpečí pro seniory, určený nejen lidem v důchodovém věku, ale všem, kterým není lhostejné násilí páchané na nejstarší části populace. V rámci projektu, byla stejně jako u Nenechte si ubližovat, vytvořena edukativní videa zabývající se nejčastějšími problémy, se kterými se senioři mohou setkat. U obou projektů jsme též vytvořili webový portál a síť partnerských neziskových organizací v oboru, abychom společně mohli těmto výzvám čelit.

  Krav Junior, se zabývá práci s dětmi od útlého věku až po dospívající. V rámci projektu organizujeme sportovní a osvětovou činnost, věnujeme se řešení problematiky šikany, organizujeme školení pro školy a pedagogický personál.

  Věnuje se vaše organizace či samosprávný celek podobným tématům? Neváhejte nás kontaktovat, budeme se těšit na spolupráci.   

  TOP Akce pro Firmy

  Kluby pro Firmy ve vašem okolí

  Kontakt

  Kontaktní formulář