• BannerImg

  Prožijte léto s Krav Maga na Hostivařské přehradě. Pro návštěvníky jsme připravili spoustu akcí pro děti, dospělé i seniory. Těšit se můžete na tématické semináře sebeobrany a první pomoci. Všechny semináře jsou pro návštěvníky zdarma! 

  Hostivařská přehrada  se nachází v nádherné a klidné lokalitě uprostřed Hostivařského lesoparku. Pouze pár minut cesty z centra Prahy naleznete přírodní koupaliště s největší vodní plochou v Praze, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních částí v hlavním městě.

  Krav Maga je sebeobranný systém s jedinečným přístupem, snadný na naučení a zapamatování, stavěný na přirozených a intiuitivních reakcích a lehce použitelný i ve stresových situacích. Krav Maga Global je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel sociálně patologickými jevy, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekt Bezpečí pro seniory a Nenechte si ubližovat.

  Akce jsou vhodné dle typu pro děti, ženy i muže všech věkových skupin. Předchozí zkušenosti s bojovými sporty ani jiné fyzické předpoklady nejsou potřeba! Stačí jen oblečení na trénink, dobrá nálada a chuť naučit se něco nového :)

   

  Přehled seminářů

  10.8. - Seminář Krav Maga pro děti - z důvodu špatné kvality vody je areál do odvolání uzavřen a akce zrušena. 
  11.8. - Seminář pro dospělé - Úvod do Krav Maga s tématikou obrany proti ozbrojenému útočníkovi - z důvodu špatné kvality vody je areál do odvolání uzavřen a akce zrušena. 
  14.8. - Seminář pro seniory - z důvodu špatné kvality vody je areál do odvolání uzavřen a akce zrušena.   
  23.8.  - První pomoc pro děti
  24.8. - Seminář Krav Maga pro děti
  25.8. - Seminář pro dospělé - Úvod do Krav Maga s tématikou ochrany třetí osoby, Vašich blízkých
  28.8. - Seminář pro seniory
  30.8. - Seminář pro děti - PES - Kamarád nebo šelma?

   


  Cena?

  Pro návštěvníky areálu jsou v rámci vstupného všechny semináře zdarma. V případě, že jdete pouze na seminář, je nutné uhradit poplatek vstupného do areálu Hostovařské přehrady dle platného ceníku. 

  Stačí se přihlásit na událost na odkazech výše.
   

  Kde?

  Semináře budou probíhat v areálu Hostivařská přehrada, sraz je vždy 10 minut před začátkem na sportovním hřišti (pod kurty na plážový volejbal, vedle recepce Sport).

  K Jezeru 1, 100 00 Praha 10 – Hostivař
  GPS: 50.041646, 14.529251

  Mapy Google | Mapy Seznam

  Informace k areálu a návštěvní podmínky naleznete ZDE.