• BannerImage
  Začátek:

  23.8.2019 16:00

  Konec:

  23.8.2019 17:00

  Zábavný kurz první pomoci pod vedením zkušených záchranářů vhodný pro děti od 6 do 13 let.

  Zábavný kurz první pomoci pod vedením zkušených záchranářů vhodný pro děti od 6 do 13 let, během kterého se naučí, jak mohou pomoci ostatním v krizových situacích. Zdravotníci budou mít pro děti připravené různé modelové situace a reálná poranění a k dispozici budou mít i plně vybavený sanitní vůz.

  Děti se naučí rozpoznávat život ohrožující stavy, ošetřit drobná poranění nebo zlomeniny, zastavit krvácení, resuscitovat a přivolat lékařskou pomoc. Procvičí si simulovanou komunikaci s dispečinkem zdravotnické záchranné služby a neodkladnou resuscitaci na resuscitačních modelech. Tým profesionálních záchranářů vede děti k týmové práci a motivuje je k poskytnutí první pomoci, nezapomíná přitom ani na bezpečnost a prevenci. Co je nejdůležitější, každé dítě si vše prakticky vyzkouší.

   
   

  Co s sebou?

  - Stačí oblečení na trénink a pití.
   

   

  Sraz

  ► je 10 minut před začátkem semináře na sportovním hřišti (pod kurty na plážový volejbal, vedle recepce Sport);
  ► akce probíhá pouze za dobrého počasí.

  Akce, které zde celé léto pořádáme, jsou vhodné dle typu pro děti, ženy i muže všech věkových skupin. Předchozí zkušenosti s bojovými sporty ani jiné fyzické předpoklady nejsou potřeba! Stačí jen oblečení na trénink, dobrá nálada a chuť naučit se něco nového :)

  Další letní hostivařské akce naleznete ZDE

  Kdy - a kde?

  23.8.2019 16:00 - 23.8.2019 17:00
  Areál koupaliště Hostivař
  Praha 10
  K Jezeru 1

  Cena


  Akce je ZDARMA!

  Mapa akce