• BannerImage
  Začátek:

  15.2.2022 08:15

  Konec:

  30.6.2022 09:15

  Pravidelná třída pod vedením instruktora Miroslava Lovčinského.

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

  Přihlaste se do našeho kurzu Krav Maga, kde získáte zásadní informace a dovednosti týkající se osobní bezpečnosti a navíc zapracujete na své fyzické kondici. Naučíme vás, jak rozpoznávat potenciálně problematické situace, jak se jim vyhýbat i jak je řešit, když už není cesty zpátky a musíte bojovat. Náplň kurzu vychází z nejnovějších vědeckých poznatků z psychologie, neurovědy a dalších souvisejících oborů.

  Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

  Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů. Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti.

  První trénink bude seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, řekneme si informace o tréninkovém plánu a systému výuky a zbude samozřejmě i místo na dotazy a volnou diskuzi. Součástí lekce bude ale i praktický trénink, nezapomeňte si tedy vzít věci na cvičení již na první hodinu.
   

  PŘIHLAŠOVÁNÍ

  Přihlašování probíhá přes formulář níže. Po registraci Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde potvrzení a shrnutí platebních instrukcí. První lekce je zdarma.
   

  CO POTŘEBUJI

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, oblečení na trénink, po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzor a chránič zubů. Veškeré vybavení je možné získat u instruktora, případně na našem eshopu.

  V případě zavedení opatření, kdy nebude možné cvičit se členské poplatky přesouvají na dobu, kdy se opět otevře.

  Kdy - a kde?

  15.2.2022 08:15 - 30.6.2022 09:15
  Každé úterý a čtvrtek 8:15 - 9:15
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Cena za jeden měsíc: 1600,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 3900,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 5500,00 Kč
  Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.
   

  Instruktor

  Miroslav Lovčínský
  Graduate 2

  Miroslav Lovčínský
  Graduate 2
  Civil
  Kids  Telefon: 775422336
  E-mail: miroslav.lovcinsky@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  0 %

  Mapa akce