• BannerImage
  Začátek:

  9.9.2019 19:30

  Konec:

  22.6.2020 21:00

  Pravidelné odpolední tréninky v Krav Maga Academy v Mělníku pod vedením instruktora Davida Sáblíka.

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?
  Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

  První trénink, který se koná 9. září 2019, je ideálním vstupem do světa Krav Maga a bude zaměřen jak na teorii, tak na praktické cvičení. Nevadí, že jste nestihli první hodinu, přihlašovat je možné se v průběhu celého měsíce září. 

  V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

  "Pravidelné tréninky jsou k nezaplacení, zlepší se fyzička a člověk se naučí efektivně bránit. Mám radost, když vidím pokroky, které moji studenti dělají. Všem, kteří váhají jestli Krav Maga začít trénovat, nebo ne, bych poradil, aby si přišli trénink vyzkoušet. Většina studentů přichází, protože se chtějí začít hýbat a k tomu se naučit něco užitečného. Prostě si Krav Maga zkusíte a uvidíte sami, jestli vás to chytne. Musím vás ale varovat, kdo jednou zkusí, většinou už zůstane."

  - David Sáblík, instruktor Krav Maga.


  Přihlašování

  Přihlašování probíhá přes formulář níže. Po registraci Vám na zadananou e-mailovou adresu přijde potvrzení a shrnutí platebních instrukcí - 1. lekce je zdarma, zaplatit je potřeba až po jejím absolvování.
  Chtěl(a) byste začít trénovat ihned? Rádi Vám vyjdeme vstříc, neváhejte kontaktovat instruktora Davida Sáblíka na david.sablik@krav-maga.cz


  Co potřebuji

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.


  Odpovědnost, pojištění

  Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - david.sablik@krav-maga.cz či na telefoním čísle +420 606 420 621.

  Kdy - a kde?

  9.9.2019 19:30 - 22.6.2020 21:00
  Každé pondělí v čase 19:30 - 21:00  Cena


  Cena za jeden měsíc: 0,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 3000,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 4500,00 Kč

  Cena za 10 měsíců = 8.000,- Kč (školní rok 2019/2020). Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce. 

  Instruktor

  Telefon:
  E-mail:

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  %

  Mapa akce