• BannerImage
  Začátek:

  10.9.2019 19:30

  Konec:

  30.6.2020 21:00

  Pravidelné večerní tréninky v Krav Maga Academy v Letňanech pod vedením instruktora Davida Sáblíka.

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem? Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku. Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů (přejít na seznam termínů). Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti.

  První trénink, který se koná 10. září 2019, bude jednak seznamovací a informativní. Součástí lekce bude ale i trénink, nezapomeňte si tedy vzít věci na cvičení.

  V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

   

  Přihlašování

  Přihlašování probíhá přes formulář níže. Po registraci Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde potvrzení a shrnutí platebních instrukcí - 1. lekce je zdarma, zaplatit je možné až po jejím absolvování.

  Tréninky lze absolvovat po domluvě  s instruktorem 2x týdně, kdy druhý tréninkový den v týdnu je neděle od 19:00 - 20:30 hodin. 

  Chtěl(a) byste začít trénovat ihned? Rádi Vám vyjdeme vstříc, neváhejte kontaktovat instruktora Davida Sáblíka na david.sablik@krav-maga.cz či telefonicky +420 606 420 621.

  Co potřebuji

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.


  Odpovědnost, pojištění

  Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz.

   

  Kdy a kde?

  10.9.2019 19:30 - 30.6.2020 21:00
  Každé úterý v čase 19:30 - 21:00  Cena


  Cena za jeden měsíc: 1000,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 0,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 4500,00 Kč
  Předplatit lze i 10 měsíců - cena: 8 000,- Kč.

  Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

  Instruktor

  Telefon:
  E-mail:

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  %

  Mapa akce