• BannerImage
  Začátek:

  18.11.2018 09:00

  Konec:

  18.11.2018 13:00

  Praktický seminář a úvod pro zájemce o Program přípravy instruktorů a následný instruktorský kurz.

  V současné době se spouští další ročník Programu přípravy instruktorů (PPI), který má za cíl připravit zájemce na zvládnutí intenzivního instruktorského kurzu a následné úspěšné působení v roli instruktora.


  Účastníci si během PPI osvojí jak technické základy (Krav Maga sebeobranné techniky, základy střelby, základy boje s tyčí a nožem), tak i profesní (andragogika, sportovní medicína, fitness) či obchodní dovednosti potřebné pro úspěšné řízení vlastní školy.

  Vedení PPI má na starosti ředitel české pobočky Krav Maga Global Jakub Otipka. Samotný instruktorský kurz povedou zahraniční instruktoři z řad Global teamu, nejvyšších představitelů Krav Maga na světě.
   

  Přihlášení probíhá skrze webové stránky. Do poznámky u přihlášky prosím uveďte stručné informace o Vaší osobě (odkud jste a jaké jsou Vaše předchozí zkušenosti).
   

  Program

  Ve cvičební části semináře se zájemci seznámí se samotným sebeobranným systémem, s průřezem různých technik a jiných dovedností.
  Teoretická část se bude věnovat představení organizace a její struktury, fungování v roli instruktora a dalším nezbytným informacím. Samozřejmě bude prostor pro veškeré dotazy.


  Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na info@krav-maga.cz

  Kdy a kde?

  18.11.2018 09:00 - 18.11.2018 13:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Účast je zcela zdarma

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 555 666 777
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce