• BannerImage
  Začátek:

  18.9.2021 14:00

  Konec:

  18.9.2021 17:00

  Boji na zemi se v sebeobraně vždy snažíme vyhnout. Někdy ale nemáme na výběr, fyzické konflikty často končí pádem či stržením a tak je třeba být připraven. Naučíme tě, jak získat dominantní pozici, jak překonat odpor útočníka a vše vyzkoušíme v rámci řízeného sparringu.

  Co se na semináři naučíš:

  - základní i pokročilé principy boje na zemi v sebeobraně
  - jak si zlepšit pozici již během přesunu na zem
  - jak efektivně využívat "špinavých" technik v boji na zemi
   

  O ČKMA

  Česká Krav Maga Asociace je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekty Bezpečí pro senioryNenechte si ubližovat a Akademie Bezpečí).
   

  Pro případy, kdy by se akce nemohla uskutečnit z důvodů COVID opatření, garantujeme vrácení celé částky všem přihlášeným. Samozřejmostí je splnění všech nutných podmínek pro pořádání těchto akcí (Dezinfekce, covid testy vedoucích, rozdělení do skupin apod.)

  Stále ještě váháte, zda je tento seminář pro vás ten pravý? Zajímá vás, jaký bude program nebo máte jiný dotaz? Napište nám na info@krav-maga.cz 

  Kdy - a kde?

  18.9.2021 14:00 - 18.9.2021 17:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena

  600 Kč

  Instruktor

  Ladislav Sedlák
  Expert 1
  Krav Maga Academy

  Ladislav Sedlák
  Expert 1
  Civil
  Combat&Fighting
  CQB & Transportation

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 723 277 109
  E-mail: ladislav.sedlak@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce