• BannerImage
  Začátek:

  28.11.2021 13:00

  Konec:

  28.11.2021 16:00

  Již od roku 1999 připadá na 25. listopad mezinárodní den proti násilí na ženách. Valné shromáždění OSN tehdy vyzvalo vlády jednotlivých zemí, mezinárodní organizace a jednotlivé neziskové organizace, aby na tento den pořádaly akce zaměřené na zvýšení povědomí o problému.

  I proto jsme se rozhodli k této příležitosti všem ženám zdarma nabídnout praktický seminář zaměřený na řešení těch nejproblematičtějších situací a to, co a jak dělat při napadení na zemi. Ať už během sexuálně motivovaných útoků tak i při incidentech partnerského násilí ženy díky své menší fyzické konstituci končí na zemi. I proto je dobré vědět, jak se těmto situacím moci vyhýbat a co dělat, když se jim již vyhnout nelze a dojde na nejhorší.

  BĚHEM SEMINÁŘE VÁS NAUČÍME:

  • Základním principům boje na zemi

  • Postupy pro snížení šancí na stržení na zem 

  • Úniky z nejběžnějších pozic na zemi

  • Jak rozpoznat vhodný moment pro převzetí iniciativy  

  • Rozpoznávat nebezpečné situace a předcházet jim

  • Využít vybrané grapplingové techniky v sebeobraně

  • Mentální odolnosti a překonávání strachu

  Tento seminář navazuje na seminář ke dni proti násilí na ženách s Dorothe Trassl - více informací o tomto semináři naleznete na tomto odkaze

  O ČKMA

  Česká Krav Maga Asociace je organizace s téměř dvacetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekty Bezpečí pro seniory, Nenechte si ubližovat a Akademie Bezpečí).

  Pro případy, kdy by se akce nemohla uskutečnit z důvodů COVID opatření, budou účastníci informování včas. Samozřejmostí je splnění všech nutných podmínek pro pořádání těchto akcí (Dezinfekce, covid testy vedoucích, rozdělení do skupin apod.)

  Stále ještě váháte, zda je tento seminář pro vás ten pravý? Zajímá vás, jaký bude program nebo máte jiný dotaz? Napište nám na info@krav-maga.cz 

  Kdy - a kde?

  28.11.2021 13:00 - 28.11.2021 16:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Seminář je zdarma

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon:
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce