• BannerImage
  Začátek:

  22.11.2021 18:00

  Konec:

  22.11.2021 21:30

  Již od roku 1999 připadá na 25. listopad mezinárodní den proti násilí na ženách. Valné shromáždění OSN tehdy vyzvalo vlády jednotlivých zemí, mezinárodní organizace a jednotlivé neziskové organizace, aby na tento den pořádaly akce zaměřené na zvýšení povědomí o problému.

  K této příležitosti se nám podařilo připravit workshop se světově známou psycholožkou Dorothe Trassl, jehož hlavním tématem budou traumata a inovativní způsoby léčby. Vše si sami na sobě hned vyzkoušíte a odnesete si tak vlastní zkušenost.Přednáška je zcela zdarma a z důvodu kapacit je počet účastníků omezen, proto neváhejte s registrací!

  Během workshopu se dotkneme mj. témat jako:

  • Vznik traumatu a práce s ním z pohledu propojení těla, mysli a emocí

  • Jak pracovat s napětím, stresem a obavami 

  • Jak uvolnění dlouhodobého stresu prospěje vašemu imunitnímu systému

  • A hlavně budete mít příležitost si to na místě zažít

  • Prostor bude i pro případné dotazy od účastníků 

  Akci pořádáme ve spolupráci s Lucií Vlachovou a Ondřejem Vlachem, kteří Dororthe Trassl v České republice zastupují a organizují její semináře a workshopy (více informací ZDE: www.traumaclearing.cz). Ondřej i Lucie v rámci vlastní praxe s klienty (terapie, koučink, konzultace, masáže) propojují techniky pro celostní léčení a uzdravování na úrovni mysli, těla i emocí (The Journey, Enneagram, havajská filozofie HUNA a další).


  Dorothe Trassl

  Dorothe, psycholožka, terapeutka, učitelka jógy a matka tří dětí, žila v Jižní Africe se svou rodinou a pracovala jako terapeutka a poradkyně v charitativní organizaci. Zde byla denně konfrontována s beznadějnými situacemi a traumaty lámající srdce. Její vášní bylo vždy pomáhat svým klientům v uzdravování a osvobozování se. Ráda se věnuje práci se skupinami žen a podporuje programy, které posilují postavení žen ve společnosti.

  Od svého návratu do Německa v roce 2007 provozuje Dorothe soukromou praxi jako yoga učitel, trenér a terapeut v Mnichově a vede semináře. Úzce spolupracuje s Brandon Bays, Kevinem Billettem a mnoha dalšími prezentéry meotdy The Journey (The Journey je průlomová transformační a uzdravující metoda, která léčí emocionální a fyzické problémy na úrovni psycho-neuro-endokrino-imunitního systému), jejíž je senior trenérkou, překladatelkou a zastřešuje práci s tělem na pokročilých akcích The Journey po celém světě.

  Dorothe spojuje své zkušenosti v oblasti Journeywork, traumatické terapie a jógy do jedinečné terapie těla nazvané e-motion. Její specialitou je navrhování pohybových aktivit na míru, aby podpořily a usnadnily skupinám na seminářích přístup ke specifickým mentálním a emocionálním blokům, uvolnění uložených traumat a emocí.

  Její jemnost a soucit vytváří čistotu a objetí, které umožňuje hluboké otevření a uzdravení. Její hlas přináší klid, důvěru a jistotu potřebnou k tomu, aby pomohl čelit hlubokým bolestem a podpořil v odevzdání toho, co už nám neslouží.

  Tento seminář předchází praktickému semináři ke dni proti násilí na ženách - více informací o tomto semináři naleznete na tomto odkaze

  O ČKMA

  Česká Krav Maga Asociace je organizace s téměř dvacetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekty Bezpečí pro seniory, Nenechte si ubližovat a Akademie Bezpečí).

  Pro případy, kdy by se akce nemohla uskutečnit z důvodů COVID opatření, budou účastníci informování včas. Samozřejmostí je splnění všech nutných podmínek pro pořádání těchto akcí (Dezinfekce, covid testy vedoucích, rozdělení do skupin apod.)

  Stále ještě váháte, zda je tento seminář pro vás ten pravý? Zajímá vás, jaký bude program nebo máte jiný dotaz? Napište nám na info@krav-maga.cz 

  Kdy - a kde?

  22.11.2021 18:00 - 22.11.2021 21:30
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Seminář je zdarma

  Mapa akce