• BannerImage
  Začátek:

  6.12.2023 17:00

  Konec:

  6.12.2023 20:00

  Tato akce navazuje na Konferenci Akademie Bezpečí. Hlavním tématem workshopu bude práce s negativními emocemi a inovativní způsoby práce s nimi.

  Během workshopu se dotkneme mj. témat jako:

  • Původ negativních emocí a práce s nimi z pohledu propojení těla a mysli

  • Jak pracovat s napětím, stresem a obavami 

  • Jak uvolnění dlouhodobého stresu prospěje vašemu imunitnímu systému

  • A hlavně budete mít příležitost si to na místě zažít

  • Prostor bude i pro případné dotazy od účastníků

  Dlouhodobě se věnujeme práci nejen s oběťmi trestných činů, ale i s jejich původci. I proto nám přišlo zajímavé udělat tuto akci nejen pro ženy, ale umožnit účast i všem mužům otevřeným práci na sobě.

  Workshop je zpoplatněn dle vašich možností. Cílem je umožnit účast všem. Z důvodu kapacit je počet účastníků omezen, proto neváhejte s registrací!

  Akce bude v anglickém jazyce. 

  DOROTHE TRASSL

  Dorothe, psycholožka, terapeutka, učitelka jógy a matka tří dětí, žila v Jižní Africe se svou rodinou a pracovala jako terapeutka a poradkyně v charitativní organizaci. Zde byla denně konfrontována s beznadějnými situacemi a traumaty lámající srdce. Její vášní bylo vždy pomáhat svým klientům v uzdravování a osvobozování se. Ráda se věnuje práci se skupinami žen a podporuje programy, které posilují postavení žen ve společnosti.

  Od svého návratu do Německa v roce 2007 provozuje Dorothe soukromou praxi jako yoga učitel, trenér a terapeut v Mnichově a vede semináře. Úzce spolupracuje s Brandon Bays, Kevinem Billettem a mnoha dalšími prezentéry meotdy The Journey (The Journey je průlomová transformační a uzdravující metoda, která léčí emocionální a fyzické problémy na úrovni psycho-neuro-endokrino-imunitního systému), jejíž je senior trenérkou, překladatelkou a zastřešuje práci s tělem na pokročilých akcích The Journey po celém světě.

  Dorothe spojuje své zkušenosti v oblasti Journeywork, traumatické terapie a jógy do jedinečné terapie těla nazvané e-motion. Její specialitou je navrhování pohybových aktivit na míru, aby podpořily a usnadnily skupinám na seminářích přístup ke specifickým mentálním a emocionálním blokům, uvolnění uložených traumat a emocí.

  Její jemnost a soucit vytváří čistotu a objetí, které umožňuje hluboké otevření a uzdravení. Její hlas přináší klid, důvěru a jistotu potřebnou k tomu, aby pomohl čelit hlubokým bolestem a podpořil v odevzdání toho, co už nám neslouží.

  O ČKMA

  Česká Krav Maga Asociace je organizace s téměř dvacetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekty Bezpečí pro seniory, Nenechte si ubližovat a Akademie Bezpečí).

  Kdy - a kde?

  6.12.2023 17:00 - 6.12.2023 20:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Cena akce je dle vašich možností. Naším cílem je udělat akci dostupnou pro všechny. Doporučené částky jsou:
  • 450Kč
  • 600Kč
  • 750Kč

  Mapa akce