• BannerImage
  Začátek:

  16.6.2024 10:00

  Konec:

  16.6.2024 12:00

  Workshop pro děti ve věku 4 - 7 let. Objevte se svými dětmi vědomý pohyb, rozvíjejte emoční inteligenci, přirozenou obezřetnost i komunikační dovednosti!

  Oblíbený workshop pro rodiče s dětmi zaměřený na bezpečnost a celostní rozvoj dítěte! Přidejte se k nám a společně se svými dětmi objevujte vědomý pohyb, rozvíjejte emoční inteligenci, přirozenou obezřetnost i komunikační dovednosti. To vše bude vyučováno hravou formou. 


  Tento workshop je obsahem i formou určen pro děti v rozmezí 4 - 7 let.  Podmínkou není, aby děti na workshopu provázeli jenom rodiče - stačí když to bude kdokoliv dospělý - prarodič, starší sourozenec, teta apod.  Akci je možné absolvovat i ve skupině více rodin najednou
   
  Cílem semináře není jen připravit děti a rodiče na potenciálně rizikové situaci, ale především rozvíjet dovednosti, které dítě využije v budoucnu ve všech oblastech života. Žijeme v rychle se měnícím světě a zaměření vzdělání nejmenších by mělo odpovídat právě charakteru doby, kde zásadní roli hrají spíše ty tzv. metadovednosti jako např. kritické myšlení, zvídavost, seberegulace, houževnatost nebo kreativita. To vše a mnohem více naleznete v našem semináři, kde děti rozvíjejí výše zmíněné společně, v bezpečném prostředí a s respektujícím přístupem.

  Témata semináře:

  1.       Situační povědomí – budeme kultivovat schopnost všímat si vnějšího i vnitřního prostředí, naučíme se vjemy interpretovat a správně se na jejich základě rozhodovat.
   
  2.       Emoční inteligence -  naučíme se vnímat své emoce, vcítit se do emocí druhých a nastavovat si správně hranice.
   
  3.       Koordinace a reakce – budeme pracovat na pohybovém rozvoji a zefektivníme schopnost rozhodovat se pod stresem.
   
  4.       Bojové hry a nácviky – naučíme se spoustu skvělých her určených k celkovému fyzickému rozvoji, ale i rozvoji empatie a vnímání vlastního těla.
   
  Pro rodiče by tento workshop měl být velkou inspirací a studnicí nápadů pro seberozvojové aktivity pro jejich děti, především pak v otázkách sebevědomí, bezpečnosti a nastavování hranic. Mimo toho se bude jednat o kvalitně strávený čas, na který jeho účastníci ještě dlouho vzpomínají. 
   
  Workshop povede Jakub Otipka se svou dcerou Miou. Díky přítomnosti Miy mají děti svůj vzor a přímo vidí, co přesně se po nich chce. 
   

  CO S SEBOU?

  tréninkové oblečení
  pití

  PŘIHLÁŠENÍ

  Pro přihlášení prosíme vyplňte přihlašovací formulář níže.

  Kdy - a kde?

  16.6.2024 10:00 - 16.6.2024 12:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena

  600 Kč

  Cena seminináře je pro "rodinu" (1 dospělý a maximálně 2 děti). Každé další dítě nebo dospělý 150 Kč.

  Všeobecné podmínky naleznete ZDE.

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon:
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce