• BannerImage
  Začátek:

  20.9.2021 08:30

  Konec:

  27.7.2022 10:00

  Chcete udělat maximum pro své bezpečí? Chcete znát nejefektivnější řešení sebeobranných situací? Hledáte smysluplný pohyb? Zapojte se do pravidelné třídy zaměřenou pro začátečníky.

  Chcete udělat maximum pro své bezpečí? Chcete znát nejefektivnější řešení sebeobranných situací? Hledáte smysluplný pohyb? Zapojte se do pravidelné třídy zaměřenou pro začátečníky.


  Přihlaste se do našeho kurzu Krav Maga, kde získáte zásadní informace a dovednosti týkající se osobní bezpečnosti a navíc zapracujete na své fyzické kondici. Naučíme vás, jak rozpoznávat potenciálně problematické situace, jak se jim vyhýbat i jak je řešit, když už není cesty zpátky a musíte bojovat. Nová náplň současného kurzu vychází z nejnovějších vědeckých poznatků z psychologie, neurovědy a dalších souvisejících oborů.
   
  Naučíte se:
  -          Vyhýbat krizovým situacím
  -          Rozumět psychologii agresora
  -          Včas rozpoznávat a vyhodnocovat potenciální nebezpečí
  -          Zachovat v kritický moment chladnou hlavu
  -          Správně a rychle volit řešení
  -          Nejefektivnější techniky Krav Maga pro boj zblízka

  HLAVNÍ VÝHODY CVIČENÍ VENKU

  -         Vystupování ze zóny komfortu - Pro většinu lidí je už samotná představa toho, že budou chodit někam cvičit i dovnitř, velkým vystoupením ze zóny komfortu.

  -         Velkou část svého života trávíme v interiéru, a to zejména během zimních měsíců. Což neznamená, že to je dobře ba naopak. Pobyt venku má obecně pozitivní vliv na náladu. Pohyb na čerstvém vzduchu navíc zlepšuje náladu a redukuje depresi či hněv. Podle výzkumníků z Velké Británie má již 5 minut cvičení v přírodě pozitivní vliv na náladu člověka.

  -         Tělocvična je pořád svým způsobem sterilní prostředí, které nás podvědomě vede k monotónosti a automatizaci pohybů. Což je ve svém výsledku příčinou většího počtu zranění. Mimo pozitivních přínosů na fyzické úrovni (pro vazy a šlachy) a propriorecepci obecně (adaptaci na měnící se podmínky) dokáže trénink pozitivně ovlivnit i náš mozek a cvičení na vzduchu stimuluje všechny lidské smysly způsobem, který cvičení v prostorách nedokáže nahradit.

  -         Trénink v reálném prostředí a oblečení

  -         Zvyšování imunity 

  Třídy jsou upravené tak, aby splňovali veškeré nařízení vlády. V případě zákazu podobných aktivit dojde k posunutí kurzovného po znovu otevření.

  CO POTŘEBUJI

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou/venkovní obuv, dlouhé kalhoty a triko. Následně je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů pouze z preventivních důvodů. Cílem není odcházet s modřinami, ale zajistit prevenci.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

  Kdy - a kde?

  20.9.2021 08:30 - 27.7.2022 10:00
  Tréninky budou probíhat ve středu od 8:30 do 10:00.
  Tělocvična TJ Sokol Vyšehrad - Rašínovo nábřeží

  Cena


  Cena za jeden měsíc: 1200,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 0,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 4500,00 Kč

  Instruktor

  Miroslav Lovčínský
  Graduate 2

  Miroslav Lovčínský
  Graduate 2
  Civil
  Kids  Telefon: 775422336
  E-mail: miroslav.lovcinsky@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  0 %

  Mapa akce