• BannerImage
  Začátek:

  16.9.2019 19:00

  Konec:

  23.9.2020 20:25

  Večerní třída Krav Maga na Smíchově pod vedením instruktora Vojtěcha Korce.

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

  Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

  Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů, více zde ► seznam termínů. Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti.

  První trénink, který se koná 16. září 2019, bude spíše seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, zaplacení členských příspěvku v hotovosti (platit je možno samozřejmě i převodem), podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, vzájemné představení trenéra a jednotlivých studentů, prezentace tréninkového vybavení, přednáška o historii a současnosti Krav Maga, pár vět o tréninkovém plánu a systému výuky a na závěr samozřejmě zbude místo na dotazy a volnou diskuzi. Druhou hodinu již začne trénink naostro.

  V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

   

  Co potřebuji

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.
   

  Odpovědnost, pojištění

  Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

   

  Kdy a kde?

  16.9.2019 19:00 - 23.9.2020 20:25
  Každé pondělí a středa v čase 19:00 - 20:25
  Tělocvična ZŠ Kořenského
  Praha
  Kořenského 10/760

  Cena


  Cena za jeden měsíc: 0,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 0,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 0,00 Kč
  Z důvodu, že kurz začíná až od poloviny měsíce září, přizpůsobili jsme k tomuto i cenu kurzovného:
   
  Cena za 1,5 měsíce  - 2.100,-  (do konce října 2019)
  Cena za 3,5 měsíce  - 4.200,-  (do konce prosince 2019)
  Cena za 5,5 měsíce -  6.050,- 


  Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

  Instruktor

  Vojtěch Korec
  Graduate 3
  Krav Maga Academy

  Vojtěch Korec
  Graduate 3
  Civil

  Krav Maga Academy


  Telefon:
  E-mail: vojtech.korec@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce