• BannerImage
  Začátek:

  30.5.2020 09:30

  Konec:

  30.5.2020 16:00

  Praktický seminář a úvod pro zájemce o Program přípravy instruktorů a následný instruktorský kurz.

  V současné době se spouští další ročník Programu přípravy instruktorů (PPI), který má za cíl připravit zájemce na zvládnutí intenzivního instruktorského kurzu a následné úspěšné působení v roli instruktora.

  Účastníci si během PPI osvojí jak technické základy (Krav Maga sebeobranné techniky, tak i profesní (andragogika, sportovní medicína, fitness, teorie sebeobrany) či obchodní dovednosti potřebné pro úspěšné řízení vlastní školy.

  Budou-li mít uchazeči o GIC (základní instruktorský kurz pro výuku dospělých) navíc zájem o KIC (kurz pro výuku dětí a teenagerů), bude možné se i na tento kurz přihlásit v průběhu PPI. Pokud máte zájem pouze o KIC, účast na PPI je také povinná.     
  Vedení PPI má na starosti ředitel české pobočky Krav Maga Global Jakub Otipka. Samotný instruktorský kurz povedou zahraniční instruktoři z řad Global teamu, nejvyšších představitelů Krav Maga na světě.
   
  Přihlášení probíhá skrze webové stránky. Do poznámky u přihlášky prosím uveďte stručné informace o Vaší osobě (odkud jste a jaké jsou Vaše předchozí zkušenosti).
   

  Program

  ► úvodní hodina je teoretická, bude představena organizace a její struktura, budeme se věnovat tématu role instruktora a dalšího vzdělávání.


  Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na info@krav-maga.cz

  Kdy - a kde?

  30.5.2020 09:30 - 30.5.2020 16:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Účast je zcela zdarma

  Instruktor

  Ladislav Sedlák
  Expert 1
  Krav Maga Academy

  Ladislav Sedlák
  Expert 1
  Civil
  Combat&Fighting
  CQB & Transportation

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 723 277 109
  E-mail: ladislav.sedlak@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce