• BannerImage
  Začátek:

  23.2.2024 17:00

  Konec:

  23.2.2024 18:30

  Staň se instruktorem České Krav Maga asociace a přidej se k našemu dynamickému týmu. Hledáme vášnivé jedince, kteří mají chuť se učit a sdílet své dovednosti, aby pomohli ostatním dosáhnout sebedůvěry a bezpečí.

  Srdečně Vás zveme na online informativní setkání, které poskytne detailní přehled jak o našem nadcházejícím Programu přípravy instruktorů (dále jen PPI), tak i základní informace o následném působení v roli instruktora. Setkání je samozřejmě zdarma.
  Pokud máte zájem zapojit se do našich aktivit zaměřených na děti, ženy, školení státních i soukromých institucí a vedení pravidelných kurzů pro širokou veřejnost, tak toto setkání je pro Vás prvním krokem. Letošní běh instruktorského kurzu bude začínat na přelomu března a dubna. 

  Podmínky pro přijetí do PPI

  • minimální věk 21 let;
  • dobrá fyzická kondice;
  • čistý trestní rejstřík;
  • touha učit a spolupracovat. Instruktorský kurz se nedoporučuje lidem, kteří chtějí pouze cvičit (velká část kurzu je zaměřena na andragogiku, obchodní schopnosti, právo a zdravovědu). 
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka.


  Doporučené kvality
  • dobré komunikativní schopnosti,
  • přátelský a otevřený přístup,
  • ochota poskytovat a přijímat zpětnou vazbu,
  • zkušenosti s vedením výuky,
  • dobré organizační schopnosti,
  • komunikativní znalosti anglického jazyka.


  Setkáním vás provede a případné dotazy zodpoví přímo ředitel ČKMA Jakub Otipka. 
  Jakub patří k předním světovým expertům z oblasti osobní a profesní bezpečnosti. Jako dospívající byl Jakub brutálně napaden pravicovými extremisty a následně zařazen do programu ochrany svědků, což určilo jeho další životní směřování. Po tomto incidentu se rozhodl, že nechce dále žít ve strachu a začal s tréninkem různých bojových sportů a umění.
  V současné době působí Jakub jako ředitel České Krav Maga Asociace, největší české sebeobranné organizace, a současně má na starosti rozvoj sebeobranného systému KM v rámci celého světa. Během jeho kariéry prošlo jeho kurzy více než 30 tisíc klientů, připravil více než 200 profesionálních instruktorů a spolupracoval s řadou vládních i soukromých organizací u nás i v zahraničí.
  Mimo těchto komerčních aktivit věnuje Jakub také relativně dost prostoru a času práci s nejohroženějšími skupinami obyvatel. Stojí mj. za charitativními projekty Nenechte si ubližovat, který se věnuje zvyšování úrovně bezpečnosti žen a dětí, Bezpečí pro seniory a několika dalšími.  O České Krav Maga asociaci 
  Česká Krav Maga Asociace je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekt Bezpečí pro seniory (www.bezpeciproseniory.cz), Nenechte si ubližovat (www.nenechtesiublizovat.cz) a Akademie Bezpečí (www.akademiebezpeci.cz). Mimo to se v rámci projektu Akademie bezpečí vytváří platforma pro mezioborové sdílení zkušeností, organizují mezinárodní konference (https://konference.akademiebezpeci.cz/) a setkání s odborníky ze souvisejících oborů. Projekt se dlouhodobě snaží být relevantním zdrojem informací pro všechny trenéry, učitele, psychology a rodiče, jak na těchto tématech pracovat se svými klienty a bližními.
  V České republice se neoficiálně s Krav Maga začalo již v roce 2003. Avšak trvalo dalších pět let, než se prvním instruktorům podařilo úspěšně absolvovat instruktorský kurz a následně otevřít českou pobočku. Nyní je u nás přes šedesát oficiálních míst, kde se Krav Maga trénuje. Mimo pravidelných kurzů se po celé republice pořádají pravidelné semináře a to jak pro tuzemské bezpečnostní sbory, tak  pro širokou veřejnost. 
  Členové spolku Krav Maga spolupracují na profesionální úrovni s mnoha vládními, soukromými i neziskovými organizacemi (např. Útvar pro odhalování organizovaného zločinu, Útvar rychlého nasazení,  Útvar pro ochranu ústavních činitelů, Celní správa ČR, Vojenská Policie, jednotlivé Městské policie; z civilního sektoru např. pro RedBull,  záchranné služby a mnoho dalších). Jejich zaměstnancům a klientům poskytují profesionální pomoc, učí je, jak předcházet útokům, jak správně  reagovat na určité konfliktní situace a hlavně – jak se efektivně případnému napadení ubránit.

  V případě dotazů nás kontaktujte na info@krav-maga.cz

  Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a přihlaste se ještě dnes!

  Pokud se nemůžete zůčastnit tohoto termínu, podívejte se na další termíny konání:

  Kdy - a kde?

  23.2.2024 17:00 - 23.2.2024 18:30
  Setkání proběhne online prostřednictvím Google Meet
  Odkaz na Google Meet obdržíte emailem den před setkáním.

  Cena


  Setkání je ZDARMA. Systém vás vyzve k úhradě. Toto sdělení můžete ingnorovat.

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon:
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce