• BannerImage
  Začátek:

  18.7.2022 08:00

  Konec:

  22.7.2022 16:00

  Budou vaše děti trávit letní prázdniny v Praze, ale nechcete, aby jen seděly doma? Příměstský tábor Krav Maga je tu právě pro ně! Děti budou v kolektivu svých vrstevníků a kamarádů, pobaví se a zároveň se zábavnou formou naučí, jak se bezpečně chovat v rizikových situacích.

  Přehled aktivit 

  • Lekce Krav Maga a bezpečného chování (min. 1x denně)

  • Wake boarding

  • Paddle boarding

  • Slack line

  • Míčové hry 

  • Nácviky bezpečného chování a první pomoci u (a ve) vodě 

  • Specifické tréninky zaměřené na rozvoj rovnováhy, koordinace a postřehu 

  • (cyklo)výlet do Zookoutku 

   

  Většinu dne trávíme s dětmi venku na čistém vzduchu. Bohužel počasí ale neporučíme a tak máme pro případy nepříznivého počasí připraven náhradní program v tělocvičně.

  Respektujeme individuální potřeby dětí. Děti do aktivit v žádném případě nenutíme ale vhodnou formou motivujeme a inspirujeme k zapojení. Program táboru je připraven tak, aby bavily malé i velké, holky i kluky v rozmezí od 6 do 12 let. Předchozí zkušenosti s Krav Magou ani dalšími aktivitami nejsou podmínkou. Z našich zkušeností věříme, že si každý najde to své, na co bude ještě dlouho vzpomínat a každý den sdílet s rodiči. Rodiče účastníků dostanou každý den fotografie z proběhlého dne. 

  Pro případy, kdy by se akce nemohla uskutečnit z důvodů COVID opatření, garantujeme vrácení celé částky všem přihlášeným. Samozřejmostí je splnění všech nutných podmínek pro pořádání těchto akcí (Dezinfekce, covid testy vedoucích, rozdělení do skupin apod.

   

  Celý tábor povedou zkušení vedoucí, akce a tréninky Krav Maga certifikovaní instruktoři ČKMA. Přítomnost zdravotníka po celou dobu tábora je samozřejmostí. O skupinu kolem 12-15 dětí se vždy starají minimálně dva vedoucí. Kapacita tábora je omezena, doporučujeme proto včasnou rezervaci.

  V ceně jsou zahrnuty 2 svačiny, teplý oběd a celodenní pitný režim, vstup do areálu přehrady, pronájem sportovišť a vybavení, služby vedoucích a externích lektorů, vstupné do Zookoutku. Máte-li specifické požadavky na stravu, uveďte je, prosím, v poznámce přihlášky. Zvládneme i běžnou bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu. Speciální požadavky s námi prosím předem zkonzultujte.

  Předávání a vyzvedávání dětí bude probíhat u vstupu do areálu Hostivařské přehrady. 

  • sraz: 8:30 – 9:00 hod. 

  • vyzvedávání: 16:30 – 17:00 hod.

   

  Přibližně dva týdny před začátkem tábora dostanete email s bližšími informacemi k táboru společně s krátkým dotazníkem ohledně individuálních potřebách vašich dětí. 

  Stále ještě váháte, zda je náš příměstský tábor pro vaše děti to pravé? Zajímá vás, jaký bude program nebo jak vypadá jídelníček? Napište nám na info@krav-maga.cz

  Kdy - a kde?

  18.7.2022 08:00 - 22.7.2022 16:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena

  4500 Kč

  V ceně jsou zahrnuty 2 svačiny, oběd a pití na každý den. Máte-li specifické požadavky na stravu, uveďte je, prosím, v poznámce přihlášky.
   

  Instruktor

  Michal Friedrich
  Graduate 5
  Krav Maga Academy

  Michal Friedrich
  Graduate 5
  Civil
  Kids

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 777 017 688
  E-mail: michal@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce