• BannerImage
  Začátek:

  26.11.2022 17:00

  Konec:

  26.11.2022 19:30

  Lidé se k nám zpravidla chovají tak, jak jim dovolíme. O "ne" se nevyjednává, protože člověk, který nerespektuje vaše "ne", se vás snaží ovládnout ve svůj prospěch. Proč je zapotřebí umět si nastavovat hranice, Jak si je nastavit a jak je bránit? O tom si popovídáme s Jakubem Otipkou při dalším setkání.

  Již od roku 1999 připadá na 25. listopad mezinárodní den proti násilí na ženách. Valné shromáždění OSN tehdy vyzvalo vlády jednotlivých zemí, mezinárodní organizace a jednotlivé neziskové organizace, aby na tento den pořádaly akce zaměřené na zvýšení povědomí o problému.

  K této příležitosti se nám podařilo připravit dvě zajímavé akce. Prvním z nich je workshop se světově známou psycholožkou Dorothe Trassl, jehož hlavním tématem bude práce s negativními emocemi a inovativní způsoby práce s nimi - Více informací zde.

  A tou druhou je pak praktický workshop zaměřený na nastavování hranic. Akci povedou jedni z nejzkušenějších instruktorů ČKMA Jakub Otipka a Jan Klenka, kteří se tématům měkkých dovedností pro zvládání náročných situací dlouhodobě věnují. 

  Během workshopu se dotkneme mj. témat jako:

  • odkud pramení problémy s nastavováním hranic

  • Jak si najít vlastní hranice a pracovat s nimi 

  • Vhodnost strategií pro dlouhodobé a krátkodobé hranice

  • A hlavně budete mít příležitost si na místě vše prakticky vyzkoušet a  zažít

  • Prostor bude i pro případné dotazy od účastníků

  V rámci mezinárodního dne proti násilí na ženách jsem se rozhodli uspořádat tento workshop na nastavování hranic zdarma. Pokud nás i přesto budete chtít podpořit dobrovolným příspěvkem, použijeme váš příspěvek na pořádání dalšího takového workshopu pro ženy. Z důvodu kapacit je počet účastníků omezen, proto neváhejte s registrací!

  O Jakubovi

  Jakub Otipka patří k předním expertům z oblasti osobní a profesní bezpečnosti.

  Jako dospívající byl Jakub brutálně napaden pravicovými extremisty a následně zařazen do programu ochrany svědků, což určilo jeho další životní směřování. Po tomto incidentu se rozhodl, že nechce dále žít ve strachu a začal s tréninkem různých bojových sportů a umění.

  V současné době působí Jakub jako ředitel České Krav Maga Asociace, největší české sebeobranné organizace, a současně má na starosti rozvoj sebeobranného systému KM. Během jeho kariéry prošlo jeho kurzy více než 30 tisíc klientů, připravil více než 200 profesionálních instruktorů a spolupracoval s řadou vládních i soukromých organizací u nás i v zahraničí.

  Mimo těchto komerčních aktivit věnuje Jakub také relativně dost prostoru a času práci s nejohroženějšími skupinami obyvatel. Stojí mj. za charitativními projekty Nenechte si ubližovat, který se věnuje zvyšování úrovně bezpečnosti žen a dětí, Bezpečí pro seniory a několika dalšími.

  O ČKMA

  Česká Krav Maga Asociace je organizace s téměř dvacetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekty Bezpečí pro seniory, Nenechte si ubližovat a Akademie Bezpečí).

  Kdy - a kde?

  26.11.2022 17:00 - 26.11.2022 19:30
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Akce je zdarma

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 555 666 777
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce