• BannerImage
  Začátek:

  1.9.2020 20:00

  DO-nábor do pravidelné večerní třídy sebeobranného systému Krav-Maga probíhá v celém měsíc září. Instruktor Jiří Polanský

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

  Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

  DO-nábor do pravidelné třídy probíhá v celém měsíci září 2020. Vaše první hodin bude  pro Vás vždy seznamovací a informativní. V případě, že se rozhodnete kurz pravidelně navštěvovat budete instruktorem zaregistrovaní. Zaplacení  členských příspěvku probíhá v hotovosti na místě k rukám instruktoraSoučástí lekce je vždy trénink, nezapomeňte si tedy vzít věci na cvičení.

  V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

  Přihlašování

  Přihlašování probíhá pouze přes e-mail instruktora Jiřího Polanského na jiri@krav-maga.cz nebo telefon +420 777 099 008. Po registraci Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde potvrzení a shrnutí platebních instrukcí.

   

  Co potřebuji

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.
   

  Odpovědnost, pojištění

  Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

  V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat - jiri@krav-maga.cz

  Kdy a kde?

  1.9.2020 20:00
  Každé úterý a čtvrtek v čase 20:00 - 21:30
  TJ Sokol Koloděje o.s.
  V Lipách 135/15
  90 16 Praha - Koloděje


  Cena


  Cena za jeden měsíc: 1400,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 3600,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 5500,00 Kč

  Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce k rukám instruktora. 

  Instruktor

  Jiří Polanský
  Expert 2
  Krav Maga Academy

  Jiří Polanský
  Expert 2
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 777 099 008
  E-mail: jiri@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce