• BannerImg

  Nadělte svým blízkým pod stromeček dárek, který má smysl.

  Potěšte své nejbližší poukazem na Krav Maga, pořiďte jim skvělý zážitek a darujte jim zároveň něco užitečného do života. Poukaz vám vystavíme na všechny akce, které pořádáme - úvodní semináře, kurzy přežití, pravidelné tréninky nebo jakoukoli z dalších akcí, které najdete na našem webu.
   

  Úvodní semináře 


  Úvodní seminář je nejlepší příležitostí seznámit se se systémem Krav Maga a to jak teoreticky, tak prakticky. Nejprve čeká účastníky krátká teorie - seznámení s Krav Maga a managementem osobní bezpečnosti. Následně si vše prakticky procvičí a naučí se nejefektivnější způsoby ochrany sebe i svých blízkých. Celková délka semináře jsou 3 hodiny.

   

  Kurzy přežití 


  V případě, že chcete svým blízkým dopřát co nejvíce znalostí a dovedností pro jejich ochranu, ale nejste si jistí, jestli by měli zájem trénovat dlouhodobě, pak je kurz přežití ideální variantou. Během tohoto kurzu se účastníci naučí nejen základy sebeobrany Krav Maga a managementu osobní bezpečnosti, ale naučí se i bránit v autě a jeho okolí, zvládat stres, bránit své blízké, používat k sebeobraně běžné předměty a pepřový sprej a mnoho dalšího. Kurzy jsou určené výhradně pro muže nebo pouze pro ženy, díky čemuž se více do hloubky věnují specifickým potřebám obou skupin.
   

  Pravidelný kurz

  Stejně jako u většiny věcí, i v sebeobraně platí, že nejlépe fungují techniky a postupy, které má člověk doopravdy zažité. Proto je potřeba si jednotlivé techniky neustále připomínat a zdokonalovat je tak, abychom je dokázali použít i ve stresových situacích. Toho lze nejlépe dosáhnout pravidelnými tréninky, takže pokud víte, že mají vaši blízcí o Krav Maga skutečný zájem, neváhejte jim pořídit poukaz na pravidelné lekce. 
   

  Jak na to?

  Napište nám na info@krav-maga, stačí uvést následující:

  • jméno obdarované(ho)

  • druh akce (úvodní seminář/kurz přežití/čleské příspěvky/...)


  My vám obratem zašleme platební instrukce a vystavíme poukaz.
   

  Otázky a odpovědi

  Jakou má poukaz platnost?

  Poukaz je možné využít na jakoukoli akci do 30. června 2019. V případě, že zvolíte některou z letních akcí jako např. Surf camp nebo Summer camp, platnost samozřejmě prodloužíme na datum konání akce.
   

  Kdy poukaz obdržím?

  Poukaz je možné zaslat elektronicky nebo si jej můžete vyzvednout v kanceláři na Pankráci (Na Pankráci 32, Praha 4). Obdržíte jej nejpozději do 1 pracovního dne ode dne, kdy nám zašlete potvrzení o provedení platby.
   

  Musím dotyčného/dotyčnou hlásit?

  Ne, každý poukaz má unikátní číslo, na základě kterého si pak držitel poukazu může vybrat termín, který mu bude nejlépe vyhovovat. Součástí poukazu je i průvodní dopis, ve kterém jsou všechny podrobnosti přihlášení uvedené.
   

  Do kdy poukaz získám?

  Nejzazší termín, kdy můžete o poukaz zažádat, je 24. prosince 2018 do 12:00. Pozdější objednávky již nepřijímáme, děkujeme za pochopení.
   

  Je možné poukaz vystavit i na jinou akci?

  Ano, rádi Vám vyjdeme vstříc, stačí nám napsat na info@krav-maga.cz.

  Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na info@krav-maga, rádi vše zodpovíme.