• BannerImage
  Začátek:

  29.9.2020 19:30

  Večerní třída pro začátečníky pod vedením instruktora Jakuba Vondrušky.

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

  Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

  Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů (přejít na seznam termínů). Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti. První trénink, který se koná 29. září 2020, bude spíše seznamovací a informativní. bude jednak seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, zaplacení  členských příspěvku v hotovosti na místě, podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, vzájemné představení trenéra a jednotlivých studentů, prezentace tréninkového vybavení, přednáška o historii a současnosti Krav Maga, pár vět o tréninkovém plánu a systému výuky a zbude samozřejmě i místo na dotazy a volnou diskuzi. Součástí lekce bude ale i trénink, nezapomeňte si tedy vzít věci na cvičení.

  V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

  Přihlašování

  Přihlašování probíhá pouze přes e-mail jakub.vondruska@krav-maga.cz nebo telefon +420 733 119 779. Po registraci Vám na zadananou e-mailovou adresu přijde od instruktora  potvrzení a sdělení informací k první úvodní hodině.

  Chtěl(a) byste začít trénovat ihned? Rádi Vám vyjdeme vstříc, neváhejte kontaktovat instruktora Jakuba Vondrušku jakub.vondruska@krav-maga.cz

  Co potřebuji

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.
   

  Odpovědnost, pojištění

  Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - jakub.vondruska@krav-maga.cz

  Kdy a kde?

  29.9.2020 19:30
  Každé úterý v čase 19:30 - 21:00


  Cena


  Cena za jeden měsíc: 900,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 0,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 0,00 Kč

  Platby je potřeba uhradit vždy na začátku aktuálního měsíce.

  Instruktor

  Jakub Vondruška
  Graduate 3
  Krav Maga Jablonec nad Nisou

  Jakub Vondruška
  Graduate 3
  Civil
  Kids
  Combat&Fighting

  Krav Maga Jablonec nad Nisou


  Telefon: +420 733 119 779
  E-mail: jakub.vondruska@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce