• BannerImage
    Začátek:

    25.9.2019 18:00

    Konec:

    28.6.2020 19:30

    Pravidelné večerní tréninky v Krav Maga Global v Jablonci nad Nisou.

    Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?
    Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

    První trénink, který se koná 25. září 2019, bude jednak seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, zaplacení  členských příspěvku v hotovosti na místě, podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, vzájemné představení trenéra a jednotlivých studentů, prezentace tréninkového vybavení, přednáška o historii a současnosti Krav Maga, pár vět o tréninkovém plánu a systému výuky a zbude samozřejmě i místo na dotazy a volnou diskuzi. Součástí lekce bude ale i trénink, nezapomeňte si tedy vzít věci na cvičení.
    V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.
     

    Přihlašování

    Přihlašování probíhá přes formulář níže. Po registraci Vám na zadananou e-mailovou adresu přijde potvrzení a shrnutí platebních instrukcí.

    Chtěl(a) byste začít trénovat ihned? Rádi Vám vyjdeme vstříc, neváhejte kontaktovat instruktora Jakuba Vondrušku na jakub.vondruska@krav-maga.cz
     

    Co potřebuji

    Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.
     

    Odpovědnost, pojištění

    Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - jakub.vondruska@krav-maga.cz

    Kdy a kde?

    25.9.2019 18:00 - 28.6.2020 19:30
    Každou středu a neděli v čase 18:00 - 19:30
    Tělocvična Jablonec (ZŠ Liberecká)
    Jablonec nad Nisou
    Liberecká 3999/26

    Cena


    Cena za jeden měsíc: 1200,00 Kč
    Cena za tři měsíce: 3300,00 Kč
    Cena za 5 měsíců: 5000,00 Kč

    Platby je potřeba uhradit vždy na začátku aktuálního měsíce.

    Instruktor

    Jakub Vondruška
    Graduate 3
    Krav Maga Jablonec nad Nisou

    Jakub Vondruška
    Graduate 3
    Civil
    Kids
    Combat&Fighting

    Krav Maga Jablonec nad Nisou


    Telefon: +420 733 119 779
    E-mail: jakub.vondruska@krav-maga.cz

    Účast na
    instruktorském
    vzdělání
    100 %

    Mapa akce