• BannerImage
    Začátek:

    7.10.2019 20:30

    Konec:

    24.6.2020 22:00

    Pravidelné večerní tréninky v Krav Maga Academy na Pankráci pod vedením instruktora Jana Klenky.

    Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

    Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

    Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů (přejít na seznam termínů). Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti. První trénink, který se koná 7. října 2019, bude spíše seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, zaplacení členských příspěvku v hotovosti (platit je možno samozřejmě i převodem), podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, vzájemné představení trenéra a jednotlivých studentů, prezentace tréninkového vybavení, přednáška o historii a současnosti Krav Maga, pár vět o tréninkovém plánu a systému výuky a na závěr samozřejmě zbude místo na dotazy a volnou diskuzi. Druhou hodinu již začne trénink naostro.

    V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

     

    Co potřebuji

    Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.
     

    Odpovědnost, pojištění

    Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

    V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

    Kdy a kde?

    7.10.2019 20:30 - 24.6.2020 22:00
    Každé pondělí a středa v čase 20:30 - 22:00
    Krav Maga Academy Pankrác
    Praha
    Na Pankráci 32, 140 00

    Cena


    Cena za jeden měsíc: 1400,00 Kč
    Cena za tři měsíce: 3600,00 Kč
    Cena za 5 měsíců: 5500,00 Kč

    Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

    Instruktor

    Jan Klenka
    Expert 1
    Krav Maga Academy

    Jan Klenka
    Expert 1
    Civil

    Krav Maga Academy


    Telefon: +420 731 620 937
    E-mail: jan.klenka@krav-maga.cz

    Účast na
    instruktorském
    vzdělání
    100 %

    Mapa akce