• BannerImage
  Začátek:

  1.10.2019 20:30

  Konec:

  31.10.2019 21:30

  Měsíční večerní třída pod vedením instruktora Ondřeje Bártíka. Tak proč to na měsíc nezkusit?

  Chcete se naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?
  Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku.

  Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů (přejít na seznam termínů). Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti.

  První trénink této měsíční třídy, který se koná 1. října 2019, bude jednak seznamovací a informativní. Součástí lekce bude ale i trénink, nezapomeňte si tedy vzít věci na cvičení.

  V trénincích je možné pak pravidelně po skončení této měsíční třídy pokračovat - ► KMA Horní Měcholupy  Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.
   

  Přihlašování

  Přihlašování probíhá přes formulář níže. Po registraci Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde potvrzení a shrnutí platebních instrukcí - 1. lekce je zdarma, zaplatit je potřeba až po jejím absolvování.
  Chtěl(a) byste začít trénovat ihned? Rádi Vám vyjdeme vstříc, neváhejte kontaktovat instruktora Ondřeje Bártíka na ondrej.bartik@krav-maga.cz
   

  Co potřebuji

  Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.
   

  Odpovědnost, pojištění

  Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.

  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

  Kdy a kde?

  1.10.2019 20:30 - 31.10.2019 21:30
  Každé úterý a čtvrtek v čase 20:30 - 21:30 (s možností pokračování v pravidelné třídě Horní Měcholupy úterý a čtvrtek v čase od 19:00)
  Tělocvična ZŠ Veronské náměstí
  Praha
  Veronské náměstí 20/391

  Cena


  Cena za jeden měsíc: 1400,00 Kč
  Cena za tři měsíce: 0,00 Kč
  Cena za 5 měsíců: 0,00 Kč

  Plata  je třeba uhradit do začátku aktuálního měsíce.

  Instruktor

  Ondřej Bártík
  Graduate 3
  Krav Maga Academy

  Ondřej Bártík
  Graduate 3
  Civil
  Kids
  CQB & Transportation

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 728 094 294
  E-mail: ondrej.bartik@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce