• BannerImage
  Začátek:

  8.3.2021 18:00

  Konec:

  8.3.2021 19:30

  U příležitosti Mezinárodního dne žen vám Velvyslanectví Státu Izrael přináší rozhovor s Jakubem Otipkou, ředitelem České Krav Maga asociace, na téma využití Ženské intuice jako osobního strážce. Rozhovorem bude provázet Petra Mohylová z izraelského velvyslanectví.

  U příležitosti Mezinárodního dne žen vám Velvyslanectví Státu Izrael přináší rozhovor s Jakubem Otipkou, ředitelem České Krav Maga asociace, na téma využití Ženské intuice jako  osobního strážce. Rozhovorem bude provázet Petra Mohylová z izraelského velvyslanectví.

  Jakub Otipka

  Jakub Otipka patří k předním expertům z oblasti osobní a profesní bezpečnosti.

  Jako dospívající byl Jakub brutálně napaden pravicovými extremisty a následně zařazen do programu ochrany svědků, což určilo jeho další životní směřování. Po tomto incidentu se rozhodl, že nechce dále žít ve strachu a začal s tréninkem různých bojových sportů a umění.

  V současné době působí Jakub jako ředitel České Krav Maga Asociace, a současně má na starosti rozvoj celého sebeobranného systému KM. Během jeho kariéry prošlo jeho kurzy více než 30 tisíc klientů, připravil více než 200 profesionálních instruktorů a spolupracoval s řadou vládních i soukromých organizací u nás i v zahraničí.

  Mimo těchto komerčních aktivit věnuje Jakub také relativně dost prostoru a času práci s nejohroženějšími skupinami obyvatel. Stojí mj. za charitativními projekty Nenechte si ubližovat, který se věnuje zvyšování úrovně bezpečnosti žen a dětí, Bezpečí pro seniory a několika dalšími.

  O čem rozhovor bude?

  • Jak využít intuici a dar strachu

  • Jaké jsou nejčastější znaky násilného chování

  • Co předchází násilí a jak tomu porozumět

  • Proč se lidé chovají iracionálně a nevěří pocitům?

  • Jak teoretické znalosti vyžít v praxi

  • A mnohem více
    

  PŘIHLAŠOVÁNÍ:

  Na akci se prosím přihlašuj zde na události tlačítkem "zúčastním se" a současně zde na formuláři. (pouze takto přihlášeným můžeme garantovat místo.)

  V den události dostanete link pro připojení na rozhovor. 

  Kdy - a kde?

  8.3.2021 18:00 - 8.3.2021 19:30
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena


  Akce je zdarma. 

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 555 666 777
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce