• BannerImage
  Začátek:

  10.1.2021 10:00

  Konec:

  10.1.2021 12:00

  Upravený kurz splňující pandemické opatření - praktická část. REÁLNÉ PROSTŘEDÍ. REÁLNÉ SITUACE. REÁLNÁ SEBEOBRANA.

  Krav Maga je sebeobranný systém s jedinečným přístupem, snadný na naučení a zapamatování, stavěný na přirozených a intuitivních reakcích a lehce použitelný ve stresových situacích. Vychází z reálných, zdokumentovaných situací, díky čemuž skutečně funguje nejen v tělocvičně, ale i v reálném životě. Na tomto semináři se s Krav Maga seznámíte blíže, a to jak teoreticky, tak i prakticky. 

  V dnešních podmínkách pandemické krize jsme celý koncept upravili tak, abychom splňovali veškeré restirikce a zároveň přinesli maximum pro účastníky. Celý kurz proběhne venku, kde klademe důraz na reálné prostředí.

  CO SE NA SEMINÁŘI NAUČÍTE

  • Nejdůležitější principy Krav Maga konceptu sebeobrany, osobní bezpečnosti, techniky a taktiky
  • Předcházet konfliktům a deeskalovat napětí
  • Připravit se na konfliktní situace v sebeobraně i běžném životě nejen fyzicky, ale i psychicky
  • Rozpoznávat motivy útočníka
  • a mnohem více...

  PROGRAM

  Nejprve vás čeká krátká teorie – seznámení s Krav Maga, nejdůležitějšími principy sebeobrany a managementu osobní bezpečnosti. Následně si vše prakticky procvičíte a naučíte se nejefektivnější způsoby ochrany sebe i svých blízkých.
   
  Celý program kurzu bude probíhat cca 2 hodiny. U cvičení se zahřejete proto se nemusíte bát, že by vám byla zima. Následná teoretická část bude probíhat separátně v online.
   
  Kapacita je omezená pouze na 6 účastníků, proto neváhejte s přihlášením.
   
  - Teoretická část (online) - 4.1.2021 od 18:00 - 20:00
  - Praktická část (venku - 10.1.2021 od 10:00 - 12:00

  HLAVNÍ VÝHODY CVIČENÍ VENKU

  • Vystupování ze zóny komfortu - Pro většinu lidí je už samotná představa toho, že budou chodit někam cvičit i dovnitř, velkým vystoupením ze zóny komfortu.
  • Velkou část svého života trávíme v interiéru, a to zejména během zimních měsíců. Což neznamená, že to je dobře ba naopak. Pobyt venku má obecně pozitivní vliv na náladu. Pohyb na čerstvém vzduchu navíc zlepšuje náladu a redukuje depresi či hněv. Podle výzkumníků z Velké Británie má již 5 minut cvičení v přírodě pozitivní vliv na náladu člověka.
  • Tělocvična je pořád svým způsobem sterilní prostředí, které nás podvědomě vede k monotónosti a automatizaci pohybů. Což je ve svém výsledku příčinou většího počtu zranění. Mimo pozitivních přínosů na fyzické úrovni (pro vazy a šlachy) a propriorecepci obecně (adaptaci na měnící se podmínky) dokáže trénink pozitivně ovlivnit i náš mozek a cvičení na vzduchu stimuluje všechny lidské smysly způsobem, který cvičení v prostorách nedokáže nahradit.
  • Trénink v reálném prostředí a oblečení
  • Zvyšování imunity 

  PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN

  Akce je vhodná pro ženy i muže od 14 let. Předchozí zkušenosti s bojovými sporty ani jiné fyzické předpoklady nejsou potřeba! Máte-li zájem o kurz sebeobrany pro děti nebo dospívající, navštivte www.kravjunior.cz

  CO POTŘEBUJI?

  - Teplé oblečení na ven a pohodlnou obov
  - Pití

   

  Kdy a kde?

  10.1.2021 10:00 - 10.1.2021 12:00
  Krav Maga Academy Pankrác
  Praha
  Na Pankráci 32, 140 00

  Cena

  600 Kč

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 555 666 777
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce