• BannerImage
  Začátek:

  31.7.2021 08:00

  Konec:

  7.8.2021 18:00

  Česká Krav Maga Asociace a DreamSea Surf Camp vám přináší našlapaný kemp ve Francii pro všechny milovníky Krav Maga a surfingu!

  Máte rádi Krav Maga a plánujete letos dovolenou u moře? Konečně máte šanci zažít něco nového! Pojeďte s námi trénovat a surfovat na krásných francouzských plážích! Zúčastnit se může kdokoli, nemusíte mít zkušenosti se surfováním ani Krav Maga, stačí jen chuť učit se nové věci.

  Naučíte se surfovat i kdybyste na žádném prkně v životě nestáli, nebude chybět trénink Krav Maga, ale hlavně si užijete nepřekonatelnou zábavu a zasloužený relax.

  Celý pobyt bude přímo u pláže, nebude tedy třeba nikam dojíždět. Pro větší pohodlí je zajištěno kvalitní stravování. Počet míst je vzhledem k povaze campu omezen, neváhejte, pozvěte své známé a rezervujte si místo již nyní!

  Kemp proběhne od 31.7. - .7.8.  2021.

  Prohlédněte si fotky z minulého ročníku - ZDE 

  Co vše je zahrnuto v ceně?

  - stylové ubytování na pláži ve stanech saharského typu

  - kvalitní polo(plná)penze pro sportovce, na oběd je možné si připravit obložené bagety a další jídlo během snídaně, nemusíte tak již oběd řešit

  - každý den lekce surfingu s profesionálními instruktory (celkově 10h)

  - každý den trénink sebeobranného systému Krav Maga

  - zapůjčení veškerého potřebného vybavení

  - využití sportovišť - beach volejbal, slackline, indoboard, pingpong, skate rampa, zapůjčení kol, skate a long boardů.. 

  - pro účastníky je připraven”animační”program na každý den 

  Stejně tak jako se o Vás postarají profesionální lektoři na surfing, i Krav Maga budou vyučovat skuteční profesionálové. Tréninky nebude mít na starost nikdo jiný než Jakub Otipka, ředitel a hlavní instruktor České Krav Maga Asociace. 

  O Jakubovi

  Jakub Otipka patří k předním expertům z oblasti osobní a profesní bezpečnosti.

  Jako dospívající byl Jakub brutálně napaden pravicovými extremisty a následně zařazen do programu ochrany svědků, což určilo jeho další životní směřování. Po tomto incidentu se rozhodl, že nechce dále žít ve strachu a začal s tréninkem různých bojových sportů a umění. 

  V současné době působí Jakub jako ředitel České Krav Maga Asociace, největší české sebeobranné organizace, a současně má na starosti rozvoj sebeobranného systému KM. Během jeho kariéry prošlo jeho kurzy více než 30 tisíc klientů, připravil více než 200 profesionálních instruktorů a spolupracoval s řadou vládních i soukromých organizací u nás i v zahraničí.

  Mimo těchto komerčních aktivit věnuje Jakub také relativně dost prostoru a času práci s nejohroženějšími skupinami obyvatel. Stojí mj. za charitativními projekty Nenechte si ubližovat, který se věnuje zvyšování úrovně bezpečnosti žen a dětí, Bezpečí pro seniory a několika dalšími.

  Možnosti dopravy

  Doprava není zahrnuta v ceně pobytu, účastníci si ji řeší sami.. Informace k ideální trase a o mýtném rádi předáme, není problém se domluvit s ostatními účastníky na spolujízdě.

  Je několik možností, jak se na místo dostat:

  • Autem – cca 17hodin cesty

  • Letadlem

   • Bordeaux – tam si půjčit auto nebo si přes nás objednat transfer

   • Paříž – je možné jet vlakem do Dax a odtamtud transfer

  Pokusíme se Vám pomoci s najitím ideální cesty a zajištěním případných transferů.

  Zde jsou uvedeny tipy pro vyhledání letenek: Kiwi.com | Skyscanner.cz | Letuska.cz | Pelikan.cz

  Transfery

  Jsme Vám schopni za poplatek zajistit řidiče z následujících lokalit:

  https://www.yogaretreat.cz/wp-content/uploads/2021/05/Screen-Shot-2021-05-10-at-3.17.26-PM-768x241.png 

   

  Pro případy, kdy by se akce nemohla uskutečnit z důvodů COVID opatření, garantujeme vrácení celé částky všem přihlášeným. Samozřejmostí je splnění všech nutných podmínek pro pořádání těchto akcí (Dezinfekce, covid testy vedoucích, rozdělení do skupin apod.)

  Stále ještě váháte, zda je tento kemp pro vás ten pravý? Zajímá vás, jaký bude program nebo máte jiný dotaz? Napište nám na info@krav-maga.cz

  Kdy - a kde?

  31.7.2021 08:00 - 7.8.2021 18:00
  Kemp Les Cigales*** v Moliets
  Surf camp se nachází v kempu Les Cigales*** v Moliets, ve Francii. Kemp nabízí 3 hvězdičkový komfort a servis. Sociální zažízení, wi-fi spot, pétangue, tenisový kurt, volejbalové hřiště, multisportovní hřiště, pračku, sušičku. Dále se v kempu a blízkém okolí nachází pár obchůdků, supermarket, pekárna, restauranty a spousty barů. Na místě je možné využít pestré nabídky sportovního vyžití.

  Cena

  14200 Kč

  558 Eur (cca 14 200 Kč) při přihlášení a zaplacení do 25. června (záloha 3 000,-)

  590 Eur (cca 15 000 Kč) při přihlášení a zaplacení po 25. červnu (záloha 3 800,-)

  Zálohu je nutno uhradit nejpozději do 25. červnu na č.ú 202763217 / 0600 var. symbol 16618, do poznámky prosím uveďte Vaše jméno. Zbytek platby probíhá na místě v hotovosti v EUR. Doplatek činí 440 €.

  V ceně není zahrnuta doprava a pojištění.

  V případě, že byste sebou chtěli vzít další členy své smečky, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvíme se pro ně na individuálních podmínkách. Děti do 6let jsou zdarma, cena za dítě 6-12let je 3.300Kč a dítě nad 12let platí jako dospělý (v případě zájmu o program). Ve stejném termínu bude v našem kempu souběžně probíhat i yoga retreat (https://www.yogaretreat.cz/), kdyby to bylo pro Vaše drahé polovičky zajímavé.

  Instruktor

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Krav Maga Academy

  Jakub Otipka
  Expert 3
  Civil
  Women
  Kids
  Law-Enforcement
  VIP Protection
  SWAT
  Combat&Fighting

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 555 666 777
  E-mail: jakub@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce