• BannerImage
  Začátek:

  29.9.2021 19:00

  Konec:

  22.11.2021 20:30

  Chceš umět zvládat konfliktní situace? Naučit se efektivně jednat, když ti hrozí nebezpečí? Chceš zdokonalit své komunikační dovednosti a zároveň být schopen vyřešit situaci i na fyzické úrovni, když už je boj nevyhnutelný?

  To vše si osvojíš v reálném prostředí v rámci našeho unikátního dvouměsíčního kurzu, který začíná již 29. září! V rámci uceleného dvouměsíčního kurzu tě naučíme, jak rozpoznávat potenciálně problematické situace, jak se jim vyhýbat i jak je řešit, když už není jiné možnosti a ty budeš muset bojovat. Nová náplň současného kurzu vychází z nejnovějších vědeckých poznatků z psychologie, neurovědy a dalších souvisejících oborů.
   
  Naučíte se:
  -    Včas rozpoznávat a vyhodnocovat potenciální nebezpečí
  -    Zachovat v kritický moment chladnou hlavu
  -    Rozumět psychologii agresora, pochopit dynamiku násilí
  -    Správně a rychle volit nejlepší možné řešení
  -    Komunikační dovednosti jako je asertivita, manipulace, vymezování, řízená agresivita apod.
  -     V rámci nejefektivnějších sebeobranných technik si osvojíš ty, které právě tobě budou nejlépe fungovat (každý jsme přeci jiný a právě proto jedině individualizace dává smysl)
  -          Právní rámec sebeobrany

  HLAVNÍ VÝHODY CVIČENÍ V reálném prostředí

  -         Tělocvična je pořád svým způsobem sterilní prostředí. Větší smysl dává učit se řešit konflikty na místech, kde reálně vznikají.
  -         Již samotné cvičení venku je pro mnoho lidí vystupování ze zóny komfortu. Ten pocit, že na mě někdo kouká… to je právě onen sociální tlak, kterým budeme mnohdy konfrontováni při nastalém konfliktu a proto je dobré se s ním naučit pracovat a změnit ho ve svůj prospěch.
  -         V reálném životě problémy nevznikají když jste připraveni a pravděpodobně nebudete v oblečení, ve kterém jste zvyklí sportovat. Proto dává větší smysl trénovat v oblečení, které nosíte nejčastěji – chápat jeho omezení i výhody a umět je využít ve svůj prospěch.
  -         Zvyšování imunity. Mimo pozitivních přínosů na fyzické úrovni dokáže trénink pozitivně ovlivnit i náš mozek a cvičení na vzduchu stimuluje všechny lidské smysly způsobem, který cvičení v prostorách nedokáže nahradit.

  Třídy jsou upravené tak, aby splňovaly veškeré nařízení vlády. V případě zákazu podobných aktivit dojde k posunutí kurzovného po znovu otevření.

  CO POTŘEBUJI

  Každý trénuje v oblečení, které nosí nejčastěji. Ideálně v již obnošených kusech, kterých ti případně nebude líto. Z preventivních důvodů je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů (investice cca 400 Kč). Dbáme na maximální bezpečnost! Chceme se naučit předcházet zranění, ne si je způsobit.
  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat - info@krav-maga.cz

  Kdy - a kde?

  29.9.2021 19:00 - 22.11.2021 20:30
  Prostory Central parku na Pankráci / parku na Vyšehradě
  Akce probíhá pondělí/středa 19:00-20:30

  Cena

  3200 Kč

  Cena je za celý dvouměsíční kurz

  Instruktor

  Jan Klenka
  Expert 1
  Krav Maga Academy

  Jan Klenka
  Expert 1
  Civil

  Krav Maga Academy


  Telefon: +420 731 620 937
  E-mail: jan.klenka@krav-maga.cz

  Účast na
  instruktorském
  vzdělání
  100 %

  Mapa akce