Policie

Moderní ozbrojené složky potřebují prostředky, kterými by vzdělávaly své příslušníky a členy jak běžných tak i speciálních jednotek v záležitostech, jako taktika obrany, sebeobrana, boj zblízka, střelba a boj v uzavřeném prostoru v situacích, kdy není možné, z jakéhokoliv důvodu, použít střelnou zbraň.

Zadržení pachatele v autěPříslušník ozbrojených složek by měl být vycvičen bezesporu také v boji zblízka – bohužel nestačí být pouze výborným střelcem. Měl by umět jednat správně, bez použití nadměrné síly, ale s výbornou schopností vyřešit jakýkoliv problém a měl by ochraňovat své kolegy a spoluobčany, když ho potřebují. Mezinárodní Krav Maga Federace Vám může díky skvělému systému, dlouholeté zkušenosti a profesionálním instruktorům tuto vysoce kvalitní úroveň výuky poskytnout. 
 
Cíl
Co nejlépe - mentálně, technicky, takticky a fyzicky vzdělat a proškolit příslušníky jakékoliv z dříve zmíněných jednotek tak, aby se z nich stali pohotoví a úspěšní bojovníci (standardní materiály a cvičební metodika jsou rozděleny do úrovní „Bojovník“ a „Válečník“ podle toho, pro jaké ozbrojené složky jsou určeny).
Vyškolit vysoce profesionální instruktory schopné vyučovat Krav Magu v různých ozbrojených jednotkách.
 Nácvik na střelnici
Instruktorské kurzy pro ozbrojené síly
Tím, že vyučujeme v Izraeli a po celém světě, kombinujeme a analyzujeme shromážděné informace. Snažíme se zohledňovat různorodé problémy, nebezpečí a rizika, která podstupují příslušníci ozbrojených sil v odlišných podmínkách. Proto můžeme našim klientům nabídnout širokou škálu našich schopností a zkušeností. Většina našich kurzů pro příslušníky ozbrojených sil a jejich instruktory je šitá na míru, tedy plně reflektující potřeby jednotlivých jednotek, které kurzy absolvují.
 
Základní a na míru připravené kurzy obranných technik, boje zblízka v uzavřeném prostoru a boje beze zbraně
Tyto kurzy jsou určeny především pro všechny jednotky policie, ozbrojené složky a bezpečnostní agentury, vojenské síly, jednotky a jiný personál. Hlavní důraz klademe na to, aby se z účastníka kurzu stala samostatně jednající osoba, která má dobré sebeovládání a sama se s použitím efektivních technik a taktik rozhoduje správně i pod tlakem.

Instruktorské kurzyRozcvička na semináři
Základní kurz pro instruktora ozbrojených sil (3 týdenní kurz, okolo 125 hodin)
Pokročilý instruktorský kurz a kurzy pro instruktory speciálních jednotek
Kurz pro instruktory osobní ochrany 
Kurzy pro „Bojovníky“

Cvičební metodika je vyvinuta a uzpůsobena pro různé druhy sektorů: Armáda, Ozbrojené síly, Osobní ochrana, Speciální jednotky. K dosáhnutí požadované úrovně je nutné se zúčastnit intenzivního kurzu a poté strávit určitou dobu tréninkem.

Úspěšné složení testů, zkoušek a dosáhnutí určité úrovně v boji v uzavřeném prostoru, na cvičišti, na střelnici, v tréninkových budovách a na dalších místech je nezbytným předpokladem k získání určité úrovně v systému KM.  
 
Rozvoj a řízení výcvikového programu pro výše uvedené jednotky
Nabízíme proškolení Vašich vlastních instruktorů, tvorbu specifického výcvikového programu a  učebního plánu, zpětnou vazbu a také systém kvalitního řízení personálu a celého výcviku.  


Průběh výcviku
Naši instruktoři se připojí k vašemu výcvikovému programu a doplní jej o vhodné prvky ze systému Krav Maga tak, aby se plně integrovaly s vaším původním systémem.
Kurzy Krav Maga vedené pro výše uvedené jednotky se mohou konat v prostorách klienta i v prostorách používaných Mezinárodní Krav Maga Federací.

Možnosti trénování systému Krav Maga


Kluby KMG

Informace o klubech, kde se Krav Maga cvičí naleznete zde.


Základní instruktorský kurz pro ozbrojené složky (Maďarsko)

Kam dál?

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři