Civilisté

Civilní forma systému Krav Maga je přizpůsobena tomu, aby ji byli schopni trénovat a také samozřejmě použít obyčejní lidé různých fyzických dispozic, jakéhokoliv věku, mladí i staří, muži i ženy.

Seminář s EyalemOproti ostatním formám KM se civilní verze zaměřuje především na případy neozbrojené obrany proti několika útočníkům včetně případů, kdy jsou útočníci ozbrojeni noži, pistolemi či dalšími zbraněmi. Neméně důležitými tématy, kterým civilní verze KM věnuje pozornost, jsou: jak se zachovat ve stresových situacích, jak správně využít řízenou agresivitu a umět improvizovat ve vypjatých situacích. 


Pro zvládnutí předchozích dovedností se využívají speciální cvičení během tréninků, kdy se postupuje od jednoduchých sebeobranných technik až po realistické simulace ohrožení/útoku a to ať se jedná o rychlost, tempo, počet Nácvik kopůútočníků, viditelnost či místo (např. se také pořádají semináře CQB (close quarter battle) pro širokou veřejnost, kde se trénuje v dopravních prostředcích kupř. v autobuse, tramvaji, metru a starých budovách) Ale i přes maximální snahu o navození realistických podmínek útoků a ohrožení je vždy kladen velký důraz na bezpečnost studentů.


 Krav Maga je styl zajímavý jak pro osoby hledající skutečnou sebeobranu, tak i pro ty, co si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti na poli bojových sportů. Krav Maga je zkrátka stylem, který nabízí nejefektivnější techniky obrany před všemi typy útoků.


Chcete-li být pravidelně informováni o všech akcích, které pro civilisty pořádáme, tak se zaregistrujte k odběru Krav Maga newsletteru.

S případnými dotazy na možnosti tréninku si prostudujte podsekce jednotlivých tréninkových center.

Možnosti trénování systému Krav Maga


Kluby KMG

Informace o klubech, kde se Krav Maga cvičí naleznete zde.


Ukázka ze semináře pro společnost Red Bull


Tamir Gilad; návštěva Prahy

Kam dál?

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři