Armáda

Nabízíme na míru šité kurzy v sebeobranných taktikách, boji z blízka v uzavřeném prostoru, boji z blízka beze zbraně a dalších druhů bojových technik.

obrana proti útoku nožemKurzy jsou určené pro všechny složky armádních sborů, letectvo, speciální a protiteroristické jednotky a bezpečnostní složky. Nabídka obsahuje i navazující kurzy a vyškolení vlastních instruktorů.


Hlavním úkolem kurzu je vytvořit bojovníky/příslušníky jednotek, kteří myslí samostatně a umějí s použitím efektivních technik a taktik správně jednat pod nátlakem. Nabízíme několik úrovní kurzu, a to od základních až po instruktorské. Délka kurzů a seminářů se pohybuje od 3 dnů až po 3 týdny.


Nácvik na střelniciVývin a řízení výcvikového programu pro výše uvedené jednotky 
Nabízíme proškolení Vašich vlastních instruktorů, tvorbu specifického výcvikového programu a učebního plánu, zpětnou vazbu a také systém kvalitního řízení personálu a celého výcviku.

Průběh výcviku
Naši instruktoři se připojí k vašemu výcvikovému programu a doplní jej o vhodné prvky ze systému Krav Maga tak, aby se plně integrovaly do vašeho stávajícího programu výuky.
Kurzy Krav Maga vedené pro výše uvedené jednotky se mohou konat v prostorách klienta i v prostorách Mezinárodní Krav Maga Federace jak v ČR, EU či Izraeli.


V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.


Možnosti trénování systému Krav Maga


Kam dál?

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři