Kurzy a semináře

Cílem výukových programů KM je naučit studenty nejen praktickému pojetí KM, sebeobranným technikám, bojovým dovednostem, CQB (boj v uzavřených prostorách jako např. dopravní prostředky, budovy, výtahy atp.), obranné taktice a dalším zásadám, které mohou být pohotově použity ihned, jakmile je zapotřebí, ale také i způsobům jak se přímým konfliktům vyhnout.

seminářKlíčem našeho úspěchu je prezentace uceleného sebeobranného a bojového systému, který je postaven na poměrně nízkém počtu technik, což umožňuje jeho lehké zvládnutí.


Systém je stavěn na souborech jednotlivých principů, které jsou základem obrany pro většinu  útoků a scénářů. Díky tomuto přístupu jsou studenti schopni dosáhnout vysoké úrovně znalostí a dovedností, a to jak mentálně tak i fyzicky, v poměrně krátkém čase. Krav Maga je moderní systém charakteristický logickým a hlavně praktickým přístupem. Je to snadno naučitelný, přirozený a také efektivní systém využívající jednoduché pohyby a přirozené reakce lidského těla.


seminář2Mezi naše priority patří: předání potřebných dovedností našim žákům, zvýšení jejich pocitu jistoty a bezpečí, který je důležitý, aby byli schopni normálně žít, popř. řádně plnit své poslání a v neposlední řadě samozřejmě naprostá bezpečnost našich studentů během výuky. Celý průběh výuky je stavěn tak, aby se předešlo jakýmkoliv zraněním a to jak studentů, tak i třetích osob.

kliky


Nabízíme kurzy a semináře pro:
-         civilisty
-         děti
-         policii
-         armádu
-         ochranu VIP
 
Náš instruktorský tým
Naši instruktoři trénují širokou škálu různých skupin, mj. i civilisty všech věkových kategorií, policejní příslušníky a vojáky, členy zásahových jednotek, bezpečnostních složek a bodyguardy z Evropy, Afriky, Blízkého východu, Oceánie, Severní i Jižní Ameriky. Všichni instruktoři jsou certifikováni Eyalem Yanilovem a celým vedením KMG.


Za naše celosvětové výukové projekty zodpovídá KMG globální team. Členové tohoto týmu mají rozsáhlé zkušenosti s tréninkem policejních a armádních jednotek, stejně tak jako civilního sektoru. Hlavní instruktor, Eyal Yanilov, osobně vybírá a školí všechny členy tohoto teamu. Jejich vysoké hodnocení je výsledkem dlouhých let vzdělávání, trénování a získávání zkušeností.


Možnosti trénování systému Krav Maga


Kluby KMG

Informace o klubech, kde se Krav Maga cvičí naleznete zde.

Kam dál?

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři