Úvodní seminář Nenechte si ubližovat!


Začátek: 19.05.2018 10:00
Konec: 19.05.2018 13:30

Úvodní seminář sebeobrany pro ženy.

 


Chcete udělat radost svým blízkým? Rádi byste zvýšili jejich pocit bezpečí a schopnost bránit se? Obdarujte je originálním dárkem ve formě poukazu na seminář pro ženy. Více informací na info@krav-maga.cz


Představte si na chvilku, že jdete sama večer ulicí a za sebou slyšíte kroky. Když zrychlíte, zrychlí taky. Víte, co byste dělala? Myslíte, že byste se dokázala bránit, když by vás někdo napadl?

Možná máte dojem, že se vás to netýká, že se něco takového nemůže stát. Jenže smutnou pravdou je, že ženy jsou nejčastějším terčem útoků. A bohužel nejčastější ženskou reakcí na útok je zamrznutí. Zkrátka ztuhnete a nedokážete ani utíkat, ani volat o pomoc, natož se pak bránit. Pokud si sebeobranu nevyzkoušíte, nenaučíte se základním principům, pak vězte, že jsou vaše šance se úspěšně bránit velmi malé.

Naším názorem je, že starat se o svou bezpečnost, by mělo být stejně samozřejmé, jako navštěvovat zubaře, nebo gynekologa.

Proto vás srdečně zveme na úvodní seminář Nenechte si ubližovat, kde se můžete naučit mnoho užitečného pro svou obranu. Rozhýbete se a užijete si spoustu zábavy!

 

Pro koho je akce určená?

Akce je vhodná pro ženy všech věkových skupin. Předchozí zkušenosti s bojovými sporty ani jiné fyzické předpoklady nejsou potřeba!

 

Proč byste měla na seminář jít?

  • Vyzkoušíte si sebeobranu, nejen na fyzické, ale i na mentální úrovni. Prevence je stejně důležitá, jako samotná obrana!
  • Získáte mnoho důležitých informací pro vlastní bezpečnost. 
  • Zažijete něco o čem budete moci vyprávět :)

Svěřte se do rukou skutečným profesionálům, právě my máme dlouholeté zkušenosti a specialisty na ženskou sebeobranu, kurz je vytvořen a aktualizován podle nových poznatků, které dále rozvíjíme.

Ještě jsme neměli nespokojenou absolventku kurzu. A upřímně říkáme, že nás to moc těší!

 

Krav Maga Global se zároveň zabývá ženskou bezpečností již několik let a je realizátorem úspěšného projektu Nenechte si ubližovat, který má za cíl zvýšit bezpečnost žen a bojuje proti násilí na ženách.

 

 

Co se naučíte, co si vyzkoušíte?

  • principy osobní bezpečnosti
  • prevenci útoků
  • jak deeskalovat napětí
  • jak použít pepřový sprej a běžné předměty k sebeobraně
  • techniky odvrácení útoků od nepoměrně silnějších útočníků
  • mentální přípravu a zvládání stresu

 

 

  

Kdy a kde?

19. 5. 2018

10:00 - 13:30

 

Krav Maga Academy

Na Pankráci 32, Praha 4, 140 00

odkaz na MAPU.

 

Cena:

550,-

 

Účastnicím, které budou mít zájem o docházku do pravidelných tříd nebo na vícedenní kurz bude poskytnuta sleva ve výši 50% ceny semináře.

Platbu je možné hradit převodem nejpozději 15. 5. 2018 na č.ú.: 4811285001/5500 var. symbol 19518, do poznámky prosím napište Vaše jméno. 

V případě, že platbu nestihnete provést včas, lze platit i v hotovosti na místě

 

Co potřebuji?

Tréninkové oblečení do tělocvičny, měkká sálová obuv (možno cvičit i bez bot, v tělocvičně je tréninkový povrch Tatami), pití.

 

 


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

 

 


Úvodní seminář Nenechte si ubližovat!

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři