Ranní třída pro začátečníky - Pražačka


Začátek: 16.01.2018 07:30
Konec: 16.01.2018 08:30

Nová dopolední třída pod vedením instruktora Martina Matějky.

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Tréninky budou probíhat v nově zrekonstruovaných prostorách sportovního areálu Pražačka v ulici Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3, a to dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek od 7:30 do 8:30.
 
První trénink a co s sebou?
 
Na prvním tréninku dne 16. 1. 2018 si řekneme základní informace o Krav Maze, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a připravte si také hotovost k uhrazení členských příspěvků (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte dlouhé kalhoty a triko. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod. Je dobré nosit si přezutí (žabky, pantofle) na přechod mezi tělocvičnou a šatnou.
 
Registrace na kurz probíhá skrze tyto webové stránky a je nutné být přihlášen na Krav-Maga.cz. Po přihlášení bude možné se registrovat kliknutím na tlačítko na konci této stránky.
 

Členské příspěvky
3300Kč / 3 měsíce
 
Platby je třeba uhradit na první hodině.
 
Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a po i na produkty našich partnerů
 (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.
Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.
 
Odpovědnost a pojištění


Naší prioritou je, abyste z našich tréningů odcházeli bez zranění, nicméně všechny studenty upozorňujeme, že cvičí na vlastní nebezpečí. Je povinností každého cvičit tak, aby nezranil sebe či ostatní studenty v kurzu. Na první hodině se seznámíme se zásadami bezpečnosti a bude vyžadován podpis prohlášení o seznámení s těmito zásadami. Za případná zranění a škody nemůžeme a neneseme odpovědnost. Studentům doporučujeme sjednání individuálního úrazového pojištění.
 
Těšíme se na Vás!
 
Pro další informace se můžete podívat na náš web http://www.choketopusgym.cz/ či facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ či přímo kontaktovat hlavního instruktora Martina Stehlíka (martin@krav-maga.cz732 733 747) nebo přímo instruktora Martina Matějku (martin.matejka@krav-maga.cz776 797 244).

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři