Odpolední třída pro začátečníky - Čakovice


Začátek: 06.02.2018 18:30
Konec: 06.02.2018 19:45

Nová odpolední třída pod vedením instruktora Martina Matějky. Do kurzu je stále možné se zapojit! Přihlašování probíhá přes martin.stehlik@krav-maga.cz.

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Tréninky budou probíhat v nově zrekonstruovaných prostorách Relax La Fabrique, Cukrovarská 987, 196 00, Praha 9, a to dvakrát týdně v úterý a čtvrtek od 18:30 do 19:45.
 
První trénink a co s sebou?
 
Na prvním tréninku dne 6. 2. 2018 si řekneme základní informace o Krav Maga, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a připravte si také hotovost k uhrazení členských příspěvků (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte dlouhé kalhoty a triko. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod. Je dobré nosit si přezutí (žabky, pantofle) na přechod mezi tělocvičnou a šatnou.
 
DO KURZU JE STÁLE MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT! 

Registrace probíhá přes e-mail martin@krav-maga.cz nebo na tel. čísle: 732 733 747.

 

Členské příspěvky
3600Kč / 3 měsíce
 
Platby je třeba uhradit na první hodině.
 
Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a po i na produkty našich partnerů
 (www.choketopus.comwww.fighter-shop.cz). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.
Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.
 
Odpovědnost a pojištění


Naší prioritou je, abyste z našich tréningů odcházeli bez zranění, nicméně všechny studenty upozorňujeme, že cvičí na vlastní nebezpečí. Je povinností každého cvičit tak, aby nezranil sebe či ostatní studenty v kurzu. Na první hodině se seznámíme se zásadami bezpečnosti a bude vyžadován podpis prohlášení o seznámení s těmito zásadami. Za případná zranění a škody nemůžeme a neneseme odpovědnost. Studentům doporučujeme sjednání individuálního úrazového pojištění.
 
Těšíme se na Vás!
 
Pro další informace se můžete podívat na náš web http://www.choketopusgym.cz/ či facebookový profil https://www.facebook.com/ChoketopusGym/ či přímo kontaktovat hlavního instruktora Martina Stehlíka (martin@krav-maga.cz732 733 747) nebo přímo instruktora Martina Matějku (martin.matejka@krav-maga.cz776 797 244).

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři