Nová třída pro začátečníky - Řevnice


Začátek: 27.01.2016 20:30
Konec: 27.01.2016 22:00

Večerní třída pro začátečníky pod vedením instruktora Michala Friedricha.

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit


Chcete naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti.

Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů ( informace ZDE ). Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti.

 

_________________________________________________________________________________________________________________

V současné době probíhá donábor, pro přihlášení nás neváhejte kontaktovat.

Tréninky budou probíhat ve Sokolu Řevnice ( Opletalova 89 , Řevnice, odkaz na MAPU )
a to dvakrát týdně 1,5 hodiny, v pondělí a středu 20:30-22:00.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

První trénink, který se koná 14. 9. 2015, bude spíše seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, zaplacení  členských příspěvku v hotovosti (platit je možno samožejmě i převodem), podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, seznámení a signace tréninkového řádu, vzájemné představení trenéra a jednotlivých studentů, prezentace tréninkového vybavení, přednáška o historii a současnosti Krav Maga, pár vět o tréninkovém plánu a systému výuky (včetně systému dalších doplňkových seminářů pro ty, kteří se chtějí naučit co nejvíce) a na závěr samozřejmě zbude místo na dotazy a volnou diskuzi. Druhou hodinu již začne trénink naostro.


Přihlášení probíhá skrze webové stránky. Je nutné se přihlásit pokud jste se již v minulosti registrovali.

 

Členské příspěvky

Platba za pět měsíců - 5500,-  /  (1100,- / měsíc)

Platba na tři měsíce - 3600,-   /  (1200,- / měsíc)

Platba po měsíci - 1400,- / měsíc

Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

Částku je možno uhradit jak na místě, tak i převodem na č.ú. 4811285001 / 5500. Jako variabilní symbol uveďte č. 1111. Do poznámky je dále potřeba vyplnit název skupiny (v tomto připadě Řevnice I) a Vaše jméno jinak nebude možno platbu přiřadit.

 

 
V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení i na produkty našich partnerů (Hayashi.cz , justfight.eu , skateshop.cz, aj.). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.

Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.

 

Co potřebuji

Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.

 

Odpovědnost, pojištění

Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - michal@krav-maga.cz

 

 

 

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři