Nová třída pro začátečníky - Letná


Začátek: 02.10.2017 20:00
Konec: 02.10.2017 21:15

Nová odpolední třída pod vedením instruktora Martina Matějky.

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Tréninky budou probíhat v prostorách Krav Maga Centra Praha v ulici U Studánky 2, Praha 7 a to dvakrát týdně v pondělí a středu od 20:00 - 21:15.
 
První trénink a co s sebou?
 
Na prvním tréninku dne 2. 10. 2017 si řekneme základní informace o Krav Maze, seznámíme se s tréninkovým řádem a představíme si průběh a náplň našich kurzů. Bude třeba podepsat čestné prohlášení o bezúhonnosti a připravte si také hotovost k uhrazení členských příspěvků (viz níže). Stihneme si však i zacvičit, takže si nezapomeňte dlouhé kalhoty a triko. Trénujeme na boso, případně lze nosit měkkou obuv na box či wrestling apod. Je dobré nosit si přezutí na přechod mezi tělocvičnou a šatnou.
 
Registrace na kurz probíhá skrze tyto webové stránky a je nutné být přihlášen na Krav-Maga.cz. Po přihlášení bude možné se registrovat kliknutím na tlačítko na konci této stránky.
 
Členské příspěvky
 
3600Kč / 3 měsíce - Standardní cena                                                      
3300Kč / 3 měsíce - Cena pro studenty a příslušníky ozbrojených složek
 
Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního čtvrtletí.
 
Všichni studenti mají nárok na 15% slevu na tréninkové vybavení, oblečení a po i na produkty našich partnerů (
www.fighter-shop.cz). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.
 
Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.
 
Odpovědnost a pojištění
 
Naší prioritou je, abyste z našich tréningů odcházeli bez zranění, nicméně všechny studenty upozorňujeme, že cvičí na vlastní nebezpečí. Je povinností každého cvičit tak, aby nezranil sebe či ostatní studenty v kurzu. Na první hodině se seznámíme se zásadami bezpečnosti a bude vyžadován podpis prohlášení o seznámení s těmito zásadami. Za případná zranění a škody nemůžeme a neneseme odpovědnost. Studentům doporučujeme sjednání individuálního úrazového pojištění.
 
Těšíme se na Vás!
 
Pro další informace se můžete podívat na náš web 
http://www.krav-maga.cz/krav-maga-centrum-praha.html či facebookový profil www.facebook.com/KravMagaCentrumPraha/ či přímo kontaktovat hlavního instruktora Jana Pazdioru (jan.pazdiora@krav-maga.cz tel. čísle 776 575 590) nebo přímo Martina Matějku (martin.matejka@krav-maga.cz, 776 797 244).

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři