Nová třída Krav Maga Academy - Karlovo nám.


Začátek: 02.07.2018 17:00
Konec: 02.07.2018 18:25

Odpolední třída Krav Maga na Karlově náměstí pod vedením instruktora Vojtěcha Korce. Do kurzu je stále možné se přihlásit! Stačí napsat na info@krav-maga, kdy byste chtěli přijít na zkušební lekci.

 


Chcete naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty, záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti. Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku. 

Před zápisem do pravidelné třídy můžete využít možnosti zúčastnit se úvodních seminářů ( informace ZDE ). Získáte tak ucelenou představu o náplni výuky a našem přístupu k managementu osobní bezpečnosti.

_________________________________________________________________________________________________________________

Tréninky budou probíhat na adrese Václavská 20/2073 (Praha 2, Karlovo nám., odkaz na MAPU ) a to dvakrát týdně v pondělí a středu od 17:00 - 18:25.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

Přihlašování

Přihlašování probíhá přes e-mail info@krav-maga.cz, napište nám své jméno, tel. číslo a datum, kdy byste rádi dorazili na první trénink.

 

První trénink, který se koná 2. 7. 2018, bude seznamovací a informativní, oblečení na trénink není třeba. Proběhne ověření registrace uchazečů, zaplacení  členských příspěvků v hotovosti (platit je možno samozřejmě i převodem), podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, vzájemné představení trenéra a jednotlivých studentů, prezentace tréninkového vybavení, přednáška o historii a současnosti Krav Maga, pár vět o tréninkovém plánu a systému výuky a na závěr samozřejmě zbude místo na dotazy a volnou diskuzi. Druhou hodinu již začne trénink naostro.

 

Členské příspěvky

Platba za pět měsíců – 5.500,- 

Platba za tři měsíce – 3.600,- 

Platba za jeden měsíc – 1.400,-

Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

Částku je možno uhradit jak na místě, tak i převodem na č.ú. 4811285001 / 5500. Jako variabilní symbol uveďte č. 1111. Do poznámky je dále potřeba vyplnit název skupiny (v tomto připadě Karlovo nám. A) a Vaše jméno jinak nebude možno platbu přiřadit.

 

Co potřebuji

Oblečení na cvičení a po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů. Cvičí se bosky nebo v ponožkách.

 

Odpovědnost, pojištění

Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

 

Nová třída Krav Maga Academy - Smíchov

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři