Nová třída Krav Maga Academy - Mělník


Začátek: 07.10.2015 18:00
Konec: 07.10.2015 20:00

Pravidelná odpolední třída pod vedením instruktora Martina Dibelky. Přijďte si vyzkoušet první trénink ZDARMA!

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit


Chcete naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

Pak jsou tréninky Krav Maga to pravé pro vás. Nabízíme vám první trénink zdarma, protože vám chceme dát možnost si Krav Maga nejdřív vyzkoušet a pak se rozhodnout pro pravidelné tréninky.

Tréninky jsou vhodné pro všechny, muže i ženy různého věku. Nemusíte mít žádné zkušenosti s bojovými sporty. Záleží jen na vaši chuti se hýbat a zkoušet nové věci.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Tréninky budou probíhat od 7. 10. 2015 v prostorách tělocvičny Gymnázia Jana Palacha (Pod Vrchem 3421, Mělník) a to jedenkrát týdně 2 hodiny, středa od 18:00-20:00.

________________________________________________________________________________________________________________________

Martin Dibelka

"Pravidelné tréninky jsou k nezaplacení, zlepší se fyzička a člověk se naučí efektivně bránit. Mám radost, když vidím pokroky, které moji studenti dělají.

Všem, kteří váhají jestli Krav Maga začít trénovat, nebo ne, bych poradil, aby si přišli trénink vyzkoušet. Většina studentů přichází, protože se chtějí začít hýbat a k tomu se naučít něco užitečného.

Prostě si Krav Maga zkusíte a uvidíte sami, jestli vás to chytne. Musím vás ale varovat, kdo jednou zkusí, většinou už zůstane."

Martin Dibelka, instruktor Krav Maga

 

 


 

Přihlášení probíhá skrze webové stránky. Je nutné se přihlásit pokud jste se již v minulosti registrovali.

Členské příspěvky

Platba za pět měsíců - 4500,-  /  (900,- / měsíc)

Platba na tři měsíce - 3000,-   /  (1000,- / měsíc)

Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

Částku je možno uhradit jak na místě, tak i převodem na č.ú. 4811285001 / 5500. Jako variabilní symbol uveďte č. 1111. Do poznámky je dále potřeba vyplnit název skupiny (v tomto připadě Mělník) a Vaše jméno jinak nebude možno platbu přiřadit.Sebeobrana v Mělníku

 

V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení i na produkty našich partnerů (Hayashi.cz , justfight.eu , skateshop.cz, aj.). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.

Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.

 


Co potřebuji

Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.

 

Odpovědnost, pojištění

Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

 

 

 

 

K přihlášení na akci se musíte zaregistrovat/přihlásit

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři