Nenechte si ubližovat! - Praha


Začátek: 08.03.2014 13:00
Konec: 08.03.2014 16:00
Cena: 100 Kč

Krav Maga Global ve spolupráci s s charitativním projektem Avon proti domácímu násilí pořádá praktický seminář pro ženy.

 

 

8. března 2014 proběhne v pražském PM klubu odpolední praktický seminář zaměřený na sebeobranu v barech a klubech, kde si můžete vyzkoušet reálnou sebeobranu pod vedením skutečných profesionálů a poté si užít nabitý večerní program v rámci večerní party k mezinárodnímu dni žen. Seminář proběhne od 13:00 do 16:00 a večerní party začne v 20:30 v PM klubu a coctail music baru. Odpolední seminář je pořádán pod záštitou městské části Praha 2.Co vás čeká na odpoledním semináři?

Praktický seminář reálné sebeobrany pro všechny ženy, které zajímá vlastní bezpečí a nechtějí být snadnou obětí. V klubu PM vás čeká bohatý program. Odpolední seminář je určen všem ženám a dívkám od 15 let. Žádné předchozí zkušenosti nejsou potřeba!


Co se můžete naučit?

•    Verbální sebeobraně, aneb jak odbýt neodbytného nápadníka.
•    Jak deeskalovat napětí a agresivitu v situacích, kdy vás někdo  obtěžuje
•    Jak se zachovat v situaci, kdy se vás někdo dnaží brát za ruku, kolem ramen, někam vás tahat, nebo strkat.
•    Co dělat, když se vás někdo pokusí někam zatáhnout (např. na toaletu)?
•    Nácvik evakuace v případě požáru a  jak se bezpečně pohybovat v davu.
•    Ulice – mnoho problémů vzniká, když ženy/dívka opouští klub a agresor jde za ní.
•    Trocha teorie k osobní bezpečnosti zazní z úst ředitele české pobočky Krav Maga Global Jakuba Otipky


A na co se můžete těšit večer?

V 20:30 hodin začne večerní akce s bohatým programem a hudbou v báječném prostředí PM clubu & cocktail music baru. Můžete se těšit na vzácné hosty jako je Dannie, česká královna r'n'b, nebo DJ Robot. Uvidíte praktickou dech beroucí ukázku ženské sebeobrany, kterou předvedou instruktorky Krav Maga.

Celým večerem vás provede Mark Dzirasa, autor úspěšných knih 21 dní a Cesty poznání, motivační kouč a speaker. V rámci večerní párty budete mít rovněž možnost využít poradenství Avon ladies, které vám budou k dispozici po celý večer.

Bavit se a tančit pak můžete do hluboké noci. Na večerní párty jsou samozřejmě vítáni i pánové.

 

"Akce je součástí charitativního projektu Nenechte si ubližovat: Tento první projekt svého druhu v ČR a  je určený především ženám, kterým radí, jak předcházet krizovým situacím jako jsou domácí násilí, pronásledování nebo znásilnění, a co dělat, když se v nich ocitnou. Součástí kampaně jsou internetový portál, krátké filmy, unikátní Mapa pomoci a praktické semináře. Celá kampaň čítá celkem 5 epizod: Sexuální útok, Domácí násilí, Stalking, První rande a Násilí na dětech.  Do natáčení spotů se zapojilo několik známých osobností, jako jsou modelka Daniela Peštová a herečky Aneta Krejčíková a Patricie Solaříková."


Místo:

PM Club & Cocktail Music Bar

Trojická 10 (spojení z metra B - stanice Palackého náměstí nebo tram 3, 4, 7, 10, 14, 17, autobus 176)

odkaz na MAPU.


Čas:

8. 3. 2014 - 13:00-16:00

Prosíme na akci doražte alespoň 30 minut předem.


Cena:

Vstupné je symbolických 100 Kč a celý výtěžek poputuje na konto Avon proti domácímu násilí. Finanční prostředky budou použity na podporu dalších charitativních aktivit v oblasti prevence násilí na ženách. Platbu je možno uskutečnit na místě konání.


Co sebou:

Oblečení a obuv na trénink, dobrou náladu:)

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

 

 

 

 


Nenechte si ubližovat! - Praha

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři