Krav Maga - nová třída pro začátečníky v Sokolově


Začátek: 01.04.2015 19:00
Konec: 01.04.2015 20:30

Odpolední třída pod vedením instruktora Josefa Miskolcziho.


Chcete naučit efektivně bránit sebe a své blízké? Hledáte zdravý a pravidelný pohyb? Učíte se rádi novým věcem?

Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s bojovými sporty. Na trénincích Krav Maga si vybudujete kondici a zároveň získáte důležité nástroje k vlastní bezpečnosti.

 

_________________________________________________________________________________________________________________

Tréninky budou probíhat v prostorách Fitness URAL Sokolov  (K. H. Borovského 1927, 35601 - odkaz na MAPU.) a to dvakrát týdně 1,5 hodiny, pondělí a středa od 19:00-20:30.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

První trénink je zdarma. Koná se 1. 4. 2015, bude spíše seznamovací a informativní. Proběhne ověření registrace uchazečů, zaplacení  členských příspěvku v hotovosti (platit je možno samožejmě i převodem), podepsání čestných prohlášení o bezúhonnosti, seznámení a signace tréninkového řádu, vzájemné představení trenéra a jednotlivých studentů, prezentace tréninkového vybavení, přednáška o historii a současnosti Krav Maga, pár vět o tréninkovém plánu a systému výuky (včetně systému dalších doplňkových seminářů pro ty, kteří se chtějí naučit co nejvíce) a na závěr samozřejmě zbude místo na dotazy a volnou diskuzi. Vezměte si však oblečení na trénink, první hodinu již budeme cvičit!Přihlášení probíhá skrze webové stránky. Je nutné se přihlásit pokud jste se již v minulosti registrovali.

 

Členské příspěvky

900,-Kč / měsíc

Platby je třeba uhradit vždy do začátku aktuálního měsíce.

 

 
V trénincích budeme samozřejmě plynule pokračovat i po skončení prvního semestru. Cílem je ze začátku připravit studenty na základní modelové sebeobranné situace, řešit nejpravděpodobnější útoky a hrozby a naučit je základy pasivní bezpečnosti a prevence. Po skončení prvního semestru budou studenti připraveni na úspěšné složení zkoušek na první výkonnostní stupeň, tj na Practitioner 1.

Všichni studenti mají nárok na 10% slevu na tréninkové vybavení, oblečení i na produkty našich partnerů (Hayashi.cz , justfight.eu , skateshop.cz, aj.). Dále pak slevu 20% na soukromé lekce od instruktorů KMG CZ.

Studenti KM mají právo přednostního zápisu na semináře, výcvikové kempy a další akce pořádané KMG CZ.

 

Co potřebuji

Na tréninky je nutné mít vhodnou sálovou obuv, dlouhé kalhoty a triko po cca 3 týdnech je nutné pořídit suspenzory a chrániče zubů.

 

Odpovědnost, pojištění

Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - josef.miskolczi@krav-maga.cz

 

 

 

 

Krav Maga - nová třída pro začátečníky v Sokolově

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři