Krav & Surf camp 2018


Začátek: 16.06.2018 10:00
Konec: 23.06.2018 18:00

Krav Maga Global a Represent vám přináší našlapaný kemp ve Francii pro všechny milovníky Krav Maga a surfingu!

 

Baví Tě Krav Maga a plánuješ letos dovolenou u moře? Hledáš surf camp, který Ti nabídne něco víc? Teď máš šanci zažít něco nového! Pojeď s námi trénovat a surfovat na krásných francouzských plážích! 


Společně s firmou Dreamsea Surf Camp, která se specializuje na pořádání sportovních pobytů na francouzském pobřeží Atlantiku, a společností Represent, která vyrábí nejoblíbenější boxerky v ČR a spoustu dalších super produktů,  jsme připravili unikátní koncept Krav & Surf campu.

 

Naučíš se surfovat i kdybys na žádném prkně v  životě nestál(a), nebude chybět trénink  Krav Maga, ale hlavně si užiješ nepřekonatelnou zábavu a zasloužený relax.


Celý pobyt bude přímo u pláže, nebude tedy třeba nikam dojíždět. Pro větší pohodlí je zajištěno kvalitní stravování, které na jiném českém surf campu nenajdeš. Počet míst je vzhledem k povaze campu omezen, proto neváhej, pozvi své známé a rezervuj si místo už dnes!

Kemp proběhne od 16. - 23. června 2018.

 

 

 

 

Co vše je zahrnuto v ceně?

- stylové ubytování na pláži ve stanech saharského typu 

- kvalitní polo(plná)penze pro sportovce, na oběd je možné si připravit obložené bagety a další jídlo během snídaně, nemusíte tak již oběd řešit

Výsledek obrázku pro represent logo

- každý den dopolední a odpolední lekce surfingu s profesionálními instruktory

- každý den trénink sebeobranného systému Krav Maga

- zapůjčení veškerého potřebného vybavení

 

Krav Maga

Stejně tak jako se o Vás postarají profesionální lektoři na surfing, i Krav Maga budou vyučovat skuteční profesionálové. Tréninky nebude mít na starost nikdo jiný než Jakub Otipka, ředitel a hlavní instruktor české sekce Krav Maga Global. Jakub je držitelem stupně Expert III (nejvyšší v ČR) a je zodpovědný za vývoj a rozšíření systému Krav Maga u nás. Můžete se těšit na individuální přístup podle Vašich schopností, předchozí zkušenosti se systémem Krav Maga vůbec nejsou potřeba! Samozřejmě pokud plánujete jet se svými drahými polovičkami, které trénovat nechtějí, není problém pro ně zajistit náhradní program.

Cena

14 499,- (záloha 6 099,-)

 

Zálohu je nutno uhradit nejpozději do 10. června na č.ú 202763217 / 0600 var. symbol 16618, do poznámky prosím uveďte Vaše jméno. Po tomto termínu se lze přihlásit po předchozí domluvě na info@krav-maga.cz

Zbytek platby probíhá na místě v hotovosti v EUR. Doplatek činí 330 €. Záloha je nevratná.

 

 

Místo


Surf camp se nachází v kempu Les Cigales*** v Moliets, ve Francii. Kemp nabízí 3 hvězdičkový komfort a servis. Sociální zažízení, wi-fi spot, pétangue, tenisový kurt, volejbalové hřiště, multisportovní hřiště, pračku, sušičku. Dále se v kempu a blízkém okolí nachází pár obchůdků, supermarket, pekárna, restauranty a spousty barů. Na místě je možné využít pestré nabídky sportovního vyžití.

 


Možnosti dopravy

Doprava na místo po vlastní ose. Informace k ideální trase a o mýtném rádi předáme, není problém se domluvit s ostatními účastníky na spolujízdě.

Další možností je využít nové přímé letecké linky Praha - Bordeuax či Praha - Tolouse. Transport z letiště pak rádi zajistíme.

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

 

 

 

Krav & Surf camp 2016

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři