Festivalový seminář pro ženy Nenechte si ubližovat!


Začátek: 02.08.2014 13:00
Konec: 02.08.2014 16:00

Naučte se bránit v situacích, které vás mohou kdykoliv potkat - na ulici, v parku i jinde. Přinášíme vám úplně nový koncept ženské sebeobrany na zemi.

 2. srpna 2014 proběhne v pražských Žlutých lázních odpolední praktický seminář určený všem ženám bez rozdílu věku a fyzické kondice.

Veškeré techniky a dovednosti budou zaměřeny na problémy, které mohou vzniknout při pohybu venku, na ulici, nebo v parku. Naučíte se co dělat, když vás někdo přepadne v parku, když se vás pokusí strhnout na zem, nebo se mu to i podaří.

Přijďte ať Krav Maga cvičíte, nebo ne. Pokud jste ji nikdy nezkoušela, pak se naučíte hodně nového a získáte neocenitelné dovednosti pro svou obranu. 

Pokud Krav Maga cvičíte, nebo dokonce chodíte na naše semináře pravidelně, pak si můžete být jistá, že tohle bude zase něco úplně nvého a jiného, než kdykoliv před tím.


Co vás čeká na odpoledním semináři?

Praktický seminář reálné sebeobrany pro všechny ženy, které zajímá vlastní bezpečí a nechtějí být snadnou obětí. Ve Žlutých lázních vás čeká bohatý program. Odpolední seminář je určen všem ženám a dívkám od 15 let. Žádné předchozí zkušenosti nejsou potřeba!


Co se můžete naučit?

•    Verbální sebeobraně, aneb jak odbýt neodbytného nápadníka.
•    Jak deeskalovat napětí a agresivitu v situacích, kdy vás někdo obtěžuje
•    Jak se zachovat v situaci, kdy se vás někdo snaží brát za ruku, kolem ramen, někam vás tahat, nebo strkat.
•    Jak rozpoznat nebezpečí na ulici a jak se mu vyvarovat
•    Ulice – mnoho problémů vzniká, když ženy/dívka opouští klub a agresor jde za ní.
•    Trocha teorie k osobní bezpečnosti zazní z úst ředitele české pobočky Krav Maga Global Jakuba Otipky"Akce je součástí charitativního projektu Nenechte si ubližovat: Tento první projekt svého druhu v ČR a  je určený především ženám, kterým radí, jak předcházet krizovým situacím jako jsou domácí násilí, pronásledování nebo znásilnění, a co dělat, když se v nich ocitnou. Součástí kampaně jsou internetový portál, krátké filmy, unikátní Mapa pomoci a praktické semináře. Celá kampaň čítá celkem 5 epizod: Sexuální útok, Domácí násilí, Stalking, První rande a Násilí na dětech.  Do natáčení spotů se zapojilo několik známých osobností, jako jsou modelka Daniela Peštová a herečky Aneta Krejčíková a Patricie Solaříková."


Čas:

2. 8. 2014 - 13:00-16:00

Prosíme na akci doražte alespoň 30 minut předem.


Co sebou:

Oblečení a obuv na trénink venku, dobrou náladu:)


 

 

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - info@krav-maga.cz

 

 

 

 


Festivalový seminář pro ženy Nenechte si ubližovat!

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři