Kategorie: Kurzy, semináře

Zpět na výpis diskusí

Diskuse: Krav maga pokročilý

Úvodní příspěvek

Martin Kalina

Krav maga pokročilý

01.09.2016 15:39:15

Dobrý den, chodil jsem na krav magu u Vás 2 roky v Praze. Celkem jsme pokročili až na P3. Ale jelikož moje pracovní vytížení bylo pouze o víkendech,nemohl jsem navštěvovat testování. Ačkoliv bojové sporty dělam už deseti letí a KM jsem pilně studoval tak jsem pořád P0. Nyní bych velmi rád v KM pokračoval,ale už nechci trénovat se začátčníky. Je možné abych se přihlásil do skupiny pokročilejších a případné testování dodělal?

Přidat příspěvek do diskuse

Příspěvky v diskusi

gerorgeclooney2

buy real fake passports,genuine passports for sale,where can i buy a fake passport online

11.12.2017 03:33:19

buy real fake passports, genuine passports for sale, where can i buy fake passport, purchase passport online, buy fake documents online, buy real and fake passport online, fake passport online maker, buy real driving license uk, buy genuine driving licence, buy uk driving licence online, buy eu driving licence without test, quickest way to get driving licence, fake bulgarian driving licence, buy real driver's license, fake english driving licence, fake uk driving licence dvla, fake id online, fake driver's license, scannable fake id, fake id maker online free, fake drivers license online, fake driving licence, birth certificate online, birth certificate online, apply for birth certificate online, i've lost my birth certificate, birth certificate prices, full birth certificate uk, how do i get a copy of my birth certificate uk, instant bachelor's degree, buy degree from any university, instant degrees review, buy a degree uk, verifiable degree, fake degree from real university

http://buy-real-fake-documents.com/

Přidat příspěvek do diskuse

Příspěvky mohou vkládat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři