Kategorie: Kurzy, semináře

Zpět na výpis diskusí

Diskuse: Krav maga pokročilý

Úvodní příspěvek

Martin Kalina

Krav maga pokročilý

01.09.2016 15:39:15

Dobrý den, chodil jsem na krav magu u Vás 2 roky v Praze. Celkem jsme pokročili až na P3. Ale jelikož moje pracovní vytížení bylo pouze o víkendech,nemohl jsem navštěvovat testování. Ačkoliv bojové sporty dělam už deseti letí a KM jsem pilně studoval tak jsem pořád P0. Nyní bych velmi rád v KM pokračoval,ale už nechci trénovat se začátčníky. Je možné abych se přihlásil do skupiny pokročilejších a případné testování dodělal?

Přidat příspěvek do diskuse

Příspěvky v diskusi

carlos1

BUY/OBTAIN/MODIFY/PURCHASE IELTS,TOEFL CERTIFICATE:registeredielts2017@gmail.com

07.03.2018 18:23:07We offer our exclusive clients the ability to gain IELTS,TOEFL certificates
without taking the exams. The regions we cover are Asia ,UAE, Qatar,
Oman, Saudi Arabia, Jordan,Kuwait ,Australia ,Canada and Europe.Gain a chance to get genuine IELTS,TOEFL,Certificates. For more enquiry, send an email at:registeredielts2017@gmail.comWe work with the Cambridge Language assessment board. We work with database technicians who are responsible for Test report verification and registration of all IELTS results and with our help, you have guaranteed entry of your information into the respective database (IDP/BC) with valid test results to proof without any problem. The IELTS/Toefl Certificates we issue are legit and verifiable and valid for two years. Our IELTS/Toefl Certificates serve migration processing and also in obtaining Permanent Residence.

- We only produce Real and IDP/BC verified IELTS Certificates- We keep client information discreet and we do not share with any third party
With these Certificates you have a shot at a migration process.Email infos: registeredielts2017@gmail.com

Přidat příspěvek do diskuse

Příspěvky mohou vkládat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Přihlášení

Zaregistrujte se
Zapomněli jste heslo?

Reference

Partneři